Dubai,

Dubaj | Najlepsze strefy kibica na Mundial 2022. Gdzie oglądać finał

8.12.22 mm 0 Comments

Futbolowa gorączka spowodowana Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej opanowała nie tylko Katar, ale także pobliski Dubaj. Podczas trwania Mistrzostw Świta FIFA 2022, w specjalnie stworzonych strefach kibica, fani futbolu mogą tu obejrzeć każde spotkanie turnieju, łącznie z najbardziej ekscytującym, czyli finałem mistrzostw.

 

Dubaj stał się najlepszym miejscem, poza Katarem, do oglądania rozgrywanych podczas mundialu meczów. Życiem tętnią miejskie bary, hotele i restauracje, przygotowane na emocjonujące rozgrywki. Są też spektakularne strefy kibica. Oto pięć takich miejsc ulokowanych w Dubaju, w których można oglądać najbliższe rozgrywki i mecz, podczas którego zabrzmi ostatni gwizdek, czyli finał rozgrywek.
 

BudX FIFA Fan Festival

W FIFA Fan Festival mecze oglądać można na specjalnie zaprojektowanych gigantycznych ekranach o powierzchni 330 m kw. fot. visitdubai

Z kultową panoramą Dubai Harbour w tle, najbardziej spektakularnym miejscem, w którym można poczuć prawdziwą piłkarską gorączkę, jest FIFA Fan Festival, czyli specjalna strefa kibica przygotowana dla 10 tys. osób. Oficjalnie Dubaj jest jednym z sześciu miast na świecie (wraz z Londynem, Meksykiem, Rio de Janeiro, São Paulo i Seulem), organizującym od 20 listopada do 18 grudnia FIFA Fan Festival. Tu spotkać można największą liczbę kibiców piłki nożnej bezpośrednio obserwujących rozgrywki.

Mecze można oglądać na specjalnie zaprojektowanych gigantycznych ekranach o powierzchni 330 m kw. Obraz uzupełniony jest najnowocześniejszym dźwiękiem 4D. Pomiędzy meczami i ostatniego dnia rozgrywek zapowiedziano występy lokalnych i międzynarodowych artystów, na scenie pojawią się też DJ-je. 

Zero Gravity

W Zero Gravity fani mają  szanse wspierać swoje ulubione drużyny oglądając wszystkie mecze na gigantycznym ekranie fot. visitdubai
Prawdziwą atmosferę rozgrywek poczuć można w strefie Zero Gravity, gotowej do transmitowania meczów piłki nożnej na żywo. Tu, na plaży, kibice mają szansę wspierać swoje ulubione drużyny oglądając mecze na gigantycznym ekranie.
 

Expo City Dubai

Jedną z największych stref kibica w mieście – Fan City - fani piłki znajdą w strefie Expo City Dubai. Miejsce to nazwać można miastem kibiców. Przestrzeń podzielono na dwie sektory:
 - Segment rodzinny  w Jubilee Park, który może pomieścić do 10 000 kibiców. W Fan City można brać udział w wielu aktywnościach, są gry stołowe, pokazy rzutów karnych i malowanie twarzy dla najmłodszych. Rozrywkę zapewniają również występy na żywo lokalnych DJ-ów, a głód zaspokoić można w wiosce food trucków.
- Luksusowy obiekt w Al Wasl, który będzie wyświetlać mecze na ogromnych ekranach, z grafikami dotyczącymi meczu rzucanymi przez projektory na kopułę budynku. Lokal mieści 2500 gości i oferuje pakiety VIP oraz loże VVIP. 
 

Hilton Dubai Jumeirah

Megastrefa kibica w hotelu Hilton Dubai Jumeirah Fot. instagram.com/hiltondubai
Entuzjaści piłki nożnej są zachwyceni tą megastrefą kibica w hotelu Hilton Dubai Jumeirah. Przestrzeń,  może pomieścić ponad 1000 gości, jest podzielona na cztery obszary – Beach Stadium, Tiger Bar, Wavebreak Deck i Garden – z których każda oferuje różne udogodnienia aż do 18 grudnia. 
Oglądać tu można transmisje piłkarskie na żywo na ogromnych ekranach, siedząc na wygodnych leżakach w The Beach i cieszyć się stadionową atmosferą w Garden.
 

Barasti

Barasti, oferując transmisje sportowe na żywo, zrobi wszystko, aby zapewnić fanom najlepszą zabawę fot. visitdubai
Emocjonujące mecze piłki nożnej oglądać można w jednym z najpopularniejszych nadmorskich miejsc rozrywki w mieście. Barasti od lat przyciąga fanów sportów pragnących oglądać na żywo rozgrywki, zapewniając kibicom niezapomniane wrażenia.
Tu można poczuć sportową atmosferę z 3000 innymi kibicami. Lokal poza transmisją na żywo zapewnia gościom najlepszą zabawę. Jest żwawa muzyka i są pyszne przekąski. Niczego więcej nie trzeba.







0 comments: