Dubaj,

Dubaj | Strefy kibica na świeżym powietrzu i tętniące życiem miejsca

5.12.22 mm 0 Comments

Wraz z rozpoczęciem Mistrzostw Świata FIFA Qatar 2022, sezon sportowy wszedł na najwyższe obroty. Dubaj dokłada wszelkich starań i organizuje wiele wydarzeń, aby dać mieszkańcom i przyjezdnym fanom, możliwość cieszenia się turniejem w tętniących życiem miejscach w emiracie. Dubaj wspomaga fanów Mistrzostw Świata podróżujących do Dohy, organizując atrakcje sportowe oraz kilka stref kibica z transmisjami meczy na żywo.

 
W Zero Gravity fani mają  szanse wspierać swoje ulubione drużyny oglądając wszystkie mecze na gigantycznym ekranie


Dubaj odgrywa rolę „furtki” dla fanów Mistrzostw Świata podróżujących do Dohy, położonej 30-minut lotem z Dubaju, hotele i lotniska w mieście współpracują ze strefami kibica, salonami sportowymi i innymi rodzinnymi atrakcjami, aby powitać entuzjastów sportu, w tym wielu odwiedzających ten region po raz pierwszy w życiu. Dubaj organizuje wiele atrakcji i aktywności na świeżym powietrzu oraz kilka stref kibica z transmisjami meczy na żywo.

Dubai Calendar, część Departamentu Gospodarki i Turystyki Dubaju oraz oficjalna platforma z listami wydarzeń w mieście, ogłosiła najważniejsze strefy dla fanów piłki nożnej w Dubaju. Zaprasza też wszystkich mieszkańców i gości do zabawy podczas tego ekscytującego turnieju, trwającego od 20 listopada do 18 grudnia.

Dubaj. Strefy kibica

Barasti, oferując transmisje sportowe na żywo, zrobi wszystko, aby zapewnić fanom najlepszą zabawę
BudX FIFA Fan Festival w porcie w Dubaju będzie jednym z zaledwie sześciu flagowych międzynarodowych festiwali FIFA Fan FestivalTM na całym świecie. Pozostałe festiwale odbędą się w Londynie, Meksyku, Rio de Janeiro, Sao Paulo i Seulu. Strefa kibica, w której zmieści się do 10 000 osób, będzie wyświetlać wszystkie mecze. Fani będą mogli również cieszyć się występami na żywo, koncertami DJ-skimi, jedzeniem i napojami, grami i innymi aktywnościami między meczami.

Aby zapewnić rodzinną atmosferę, Expo City Dubai będzie gościć jedną z największych stref kibica w mieście – Fan City. To ogromne miasto kibiców o tematyce piłkarskiej zostanie podzielone na dwie sekcje - rodzinną przestrzeń w Jubilee Park otwartą od 20 listopada oraz elitarne doświadczenie w Al Wasl dostępne od 3 grudnia. W Fan City będą odbywać się ekscytujące zajęcia, takie jak gry stołowe, pokazy rzutów karnych i malowanie twarzy dla najmłodszych, a także występy na żywo lokalnych DJ-ów i wioska food trucków.

Położony w Dubai Marina hotel Hilton Dubai Jumeirah również stworzy „mega strefę kibica”. Obiekt plenerowy będzie miał kilka ekranów i wydzielone strefy kibica oferujące różne udogodnienia. Nie ma ograniczeń wiekowych ani opłat za wstęp.

The Square at ISD – obiekt na świeżym powietrzu znajdujący się w Dubai Sports City – obiecuje zapewnić niezapomniane wrażenia dla 5000 fanów piłki nożnej. Gigantyczne ekrany zostaną ustawione wokół obszaru, zapewniając doskonałą widoczność z każdego miejsca. Fani mogą również zarezerwować przestronną strefę VIP z wyśmienitymi daniami i obsługą lokaja.

Aby znaleźć specjalną strefę kibica na plaży, miłośnicy futbolu mogą udać się do Zero Gravity, gdzie będą mieli szanse wspierać swoje ulubione drużyny oglądając wszystkie mecze na gigantycznym ekranie. Tętniąca życiem plaża Soul Beach w hotelu JA Jebel Ali Beach również będzie gotowa do transmitowania meczów piłki nożnej na żywo.

Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia przez fanów piłki nożnej będzie Strefa Kibica Fanzone bt McGettigan's w Dubai Media City Amphitheatre. W wiosce kibica będzie mnóstwo food trucków, atrakcji dla najmłodszych, piłkarskich aktywności i codziennych występów z muzyką na żywo.

Platforma multimedialna Press Play przejmuje najnowocześniejszy obiekt Precision Football w Ibn Batuta Mall i przekształci go w ogromną strefę kibica – Press Play w Precision Football, która pomieści do 3500 gości  Na gości czeka tam także 14 występów na żywo takich artystów jak Lethal Bizzle i JME oraz zespół Rudimental.

Dubaj. Salony sportowe i restauracje

 

Ze wspaniałym widokiem na Muzeum Przyszłości ekran umieszczony na zewnątrz Jumeirah Emirates Towers będzie oferować kolejne miejsce do kibicowania. Fani piłki nożnej będą mogli dodatkowo delektować się daniami stworzonymi przez szefa kuchni Reinera Lupfera.

Oferujący menu z najbardziej znanych restauracji w Dubaju, The Football Park to ekskluzywna strefa kibica ze świetnymi wrażeniami wizualnymi. To miejsce łącząc sport, rozrywkę i światowej klasy kuchnię, będzie umożliwiało mieszkańcom i turystom cieszenie się turniejem.

Odwiedzający mogą obejrzeć emocjonujące mecze piłki nożnej w jednym z najpopularniejszych nadmorskich miejsc rozrywki w mieście. Barasti, oferując transmisje sportowe na żywo, zrobi wszystko, aby zapewnić fanom najlepszą zabawę.

Również Soho Garden Meydan's Mega Fan Zone będzie transmitować wszystkie spotkania na żywo na dużych ekranach, umożliwiając odwiedzającym kibicowanie swojej drużynie wraz z tysiącami innych fanów.

Więcej informacji na temat stref kibica utworzonych w Dubaju można znaleźć na stronie:
https://www.visitdubai.com/en/articles/watch-football-live-in-dubai

0 comments: