Aneta Lewandowska,

Hotel Sofitel Warsaw Victoria jednym z najbardziej luksusowych hoteli z całego świata

18.11.22 mm 0 Comments

Hotel Sofitel Warsaw Victoria znalazł się wśród najbardziej luksusowych hoteli z całego świata. W międzynarodowym plebiscycie LUXE Global Awards hotel zdobył otrzymał aż pięć wyróżnień, w tym najważniejszy tytuł imprezy – "Hotel Roku 2022".

Kultowy hotel Sofitel Warsaw Victoria, który na trwałe wpisał się w historię polskiego hotelarstwa i turystyczną mapę kraju bryluje w tegorocznym sezonie branżowych nagród. Obiekt otrzymał aż pięć wyróżnień w międzynarodowym plebiscycie dla najbardziej luksusowych hoteli z całego świata LUXE Global Awards. Polski hotel zdobył najważniejszy tytuł imprezy – „Hotel Roku 2022”.

 

Sofitel Warsaw Victoria. Hotel Roku 2022

 

Uroczysta gala wręczenia prestiżowych nagród dla najbardziej luksusowych hoteli, spa i restauracji na świecie odbyła się w listopadzie, w hotelu The Chedi Luštica Bay w Czarnogórze. W organizowanym przez LUXE Global plebiscycie Sofitel Warsaw Victoria zdobył wyjątkowy i upragniony tytuł „Hotel Roku 2022”, który otrzymuje tylko jeden z luksusowych obiektów z całego świata. To nie jedyne z wyróżnień, jakie tego wieczoru otrzymał hotel. Wśród prestiżowych nagród znalazły się wyróżnienia w takich kategoriach jak: „Najlepszy luksusowy hotel i centrum konferencyjne na świecie”, „Najlepszy zespół konsjerży na świecie”, „Najlepszy luksusowy hotel bankietowo-eventowy na świecie” i „Najlepszy luksusowy hotel na imprezy na świecie”.
Każdego dnia nasz hotelowy zespół dokłada wszelkich starań, by zapewniać wszystkim gościom jak najlepsze doświadczenia i wrażenia z pobytu. Od lat niezmiennie dbamy o jakość naszego serwisu, gościnność i wyjątkowy klimat, jaki gwarantuje luksusowa marka Sofitel, który towarzyszy naszym gościom na każdym kroku. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi i wdzięczni za tak prestiżowe wyróżnienia i nagrody. To ukoronowanie codziennej pracy i sukces wszystkich członków zespołu hotelu Sofitel Warsaw Victoria – wyznaje Aneta Lewandowska Sofitel Warsaw Victoria General Manager.
Sofitel Warsaw Victoria oferuje gościom ponad 1500 m2 powierzchni bankietowej, konferencyjnej i wystawienniczej, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz najwyżej klasy propozycje menu bankietowego. Profesjonalny zespół Magnifique Meetings dba o wyjątkową scenerię oraz perfekcyjne przygotowanie każdego spotkania. 18 sal konferencyjnych, w tym modułowa Sala balowa z wbudowaną sceną, garderobami oraz foyer umożliwiają organizację wielu formatów wydarzeń: konferencji, spotkań biznesowych, wystaw, wesel czy też uroczystych kolacji. Nagrodzony zespół konsjerży na czele z Piotrem Prasułą, Prezesem Stowarzyszenia Złote Klucze Concierge Polska, z przyjemnością dzieli się z gośćmi swoją profesjonalną wiedzą i służy pomocą przy realizacji najbardziej wyszukanych próśb i potrzeb wszystkich gości.

Sofitel Warsaw Victoria. Ikoniczna inicjatywa – ślad historii

Jak na prawdziwą ikonę przystało Sofitel Warsaw Victoria zaangażował się w inicjatywę upamiętniającą historyczny kaseton VICTORIA, który zdobył ten kultowy budynek jeszcze w latach 70. Instalacja stała się jednym z kultowych symboli Warszawy, zdobiąca hotel, który do tej pory jest uosobieniem elegancji, stylu, klasy i prestiżu. Kaseton został zdemontowany z hotel w 2011 roku. By upamiętnić swoją historię, hotel wsparł artystę Stefana Korneckiego w autorskim projekcie Inscription Victoria wykorzystywania odrestaurowanych napisów, neonów i kasetonów w przestrzeni miejskiej. W ramach inicjatywy historyczny kaseton VICTORIA przez blisko miesiąc zdobił kultowe miejsca w Gdańsku, takie jak Plac Porozumień Gdańskich.
 

O Luxe Global

Organizacja Luxe Global została założona w 2021 roku, aby wzmocnić i zaprezentować najbardziej luksusowe hotele, spa i restauracje z całego świata. Dzięki przejrzystemu systemowi głosowania z rygorystycznymi wymaganiami, Luxe Global tworzy sprawiedliwą przestrzeń, aby otrzymać globalne uznanie za doskonałą obsługę i eksperckie zarządzanie.
 

O Marce Sofitel

 

Sofitel Hotels & Resorts to marka hoteli będących ambasadorem nowoczesnego francuskiego stylu życia, kultury i sztuki na całym świecie. Założona w 1964 r., jest pierwszą międzynarodową marką luksusowych hoteli wywodzącą się z Francji. Oferuje ponad 120 eleganckich i wyjątkowych hoteli w najbardziej cenionych miejscach na świecie. Emanując wyrafinowanym i dyskretnym wyczuciem nowoczesnego luksusu, zawsze łączy odrobinę francuskiej dekadencji z lokalną kulturą. Kolekcja Sofitel obejmuje takie godne uwagi hotele jak Sofitel Paris Le Faubourg, Sofitel London St James, Sofitel Monachium Bayerpost, Sofitel Dubai The Obelisk, Sofitel Mexico City Reforma, Sofitel Washington DC Lafayette Square, Sofitel Sydney Darling Harbour oraz Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort. Sofitel jest częścią grupy Accor, światowego lidera w dziedzinie podróży i stylu życia, liczącej ponad 5300 obiektów na całym świecie w ponad 110 krajach. Oferta marki powstaje we współpracy z ALL - Accor Live Limitless, lifestylowym programem lojalnościowym zapewniającym dostęp do szerokiej gamy nagród, usług i doświadczeń.

0 comments: