Apartament Prezydencki,

Apartament Prezydencki hotelu Sofitel Warsaw Victoria zwyciężył w międzynarodowym konkursie

7.10.22 mm 0 Comments

Sofitel Warsaw Victoria po raz kolejny ma powody do radości. Tym razem jest zwycięzcą w konkursie World Travel Awards. Apartament Prezydencki hotelu zdobył najwyższe laury w międzynarodowym konkursie branży turystycznej World Travel Awards w kategorii Poland’s Leading Hotel Suite 2022.

 
Apartament Prezydencki hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Apartament Prezydencki hotelu Sofitel Warsaw Victoria

W hotelu Hilton Mallorca Galatzo na Majorce, odbyła się organizowana przez World Travel Awards uroczysta Gala wręczenia nagród dla najlepszych marek i obiektów branży turystycznej w Europie. Wśród nagrodzonych znalazł się Apartament Prezydencki legendarnego hotelu Sofitel Warsaw Victoria, który pokonał pięciu innych kandydatów rynku warszawskiego: Apartament Paderewski – Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Apartament Prezydencki – Hilton Warsaw City, Apartament Prezydencki – Mamaison Hotel Le Regina, Apartament Prezydencki – The Westin Warsaw oraz Apartament Vice Presidential – Warsaw Marriott Hotel.
 
Czytaj też

Zwycięski Apartament Prezydencki to połączenie współczesnej elegancji z komfortem nie tylko wypoczynku, ale także pracy. Mieści się na najwyższym, 7. piętrze i jest luksusową rezydencją z wyjątkowymi udogodnieniami, zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi oraz pięknym widokiem na Plac Piłsudskiego. Zaprojektowany przez francuskiego architekta wnętrz Didiera Gomeza (znanego z takich projektów, jak: prywatna rezydencja Harrisona Forda, siedziba główna Kenzo oraz Christiana Diora), apartament składa się z holu recepcyjnego, przestronnego salonu (48 m2) z biokominkiem, aneksu kuchennego oraz garderoby (7,5 m2). Wygodne biurko pozwala na wypełnienie służbowych obowiązków przy imponującym widoku rozciągającym się za oknem. Przestronna sypialnia (18 m2) z cudownie miękkim łóżkiem Sofitel MyBed™ oraz marmurowa łazienka z jacuzzi, sauną i zapewniają chwile przyjemności oraz intymności. Apartament można połączyć z sąsiadującym pokojem.
Organizacja World Travel Awards została założona w 1993 roku, aby doceniać, nagradzać i celebrować doskonałość we wszystkich sektorach branży turystycznej. 
 
Dziś marka WTA jest rozpoznawana na całym świecie jako symbol jakości, a zwycięzcy wyznaczają trendy, do których dążą wszyscy przedstawiciele branży. Każdego roku WTA obejmuje cały świat serią regionalnych ceremonii galowych organizowanych w celu nagrodzenia indywidualnego i zbiorowego sukcesu w każdym kluczowym regionie geograficznym.
0 comments: