AICEP Portugal Global,

Wakacje czy biznes? - „Wybierz Portugalię”

29.3.13 Anonimowy 4 Comments

Portugalia to państwo to bez wątpienia piękny kraj, doskonały na spędzenie urlopu. Ro również dobre miejsce do inwestowania i nawiązania kontaktów biznesowych. Organizacja AICEP Portugal Global przygotowała właśnie nowy film promujący Portugalię.


Organizacja AICEP Portugal Global, promująca inwestycje i współpracę handlową z Portugalią, przygotowała prawie 6-minutowy film „Wybierz Portugalię” prezentujący zalety tego kraju.

Portugalia przedstawiona jest jako nowoczesne, innowacyjne i gościnne państwo z utalentowanymi ludźmi, takimi jak m.in. znany trener piłkarski José Mourinho, jeden z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo, pieśniarka fado Mariza, przewodniczący KE José Barroso oraz laureat prestiżowej Nagrody Pritzkera, architekt Eduardo Souto de Moura. Można dowiedzieć się również, że Portugalia jest eksporterem nie tylko ubrań czy produktów rolnych i spożywczych (w tym korka), ale i samochodów czy innowacyjnych rozwiązań w sferze zdrowia.

W filmie pokazano także piękno Portugalii: od złotych plaż, przez równiny i jeziora Alentejo, winnice Doliny Douro po charakterystyczne zabytki tego kraju – misternie ozdobiony, lizboński Klasztor Hieronimitów czy Pomnik Odkryć Geograficznych.

http://youtu.be/BjFmiOhfRiE

Film można obejrzeć na YouTubie pod adresem:

www.youtube.com/watch?v=BjFmiOhfRiE.

 

4 komentarze:

 1. Uwielbiam Portugalię. Z pewnościa tam wrócę

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla zainteresowanych biznesem w Portugalii polecam strone:
  www.lizbona.biz

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy prowadzenie biznesu w Portugalii rzeczywiście jest tak opłacalne? Czy podatek, który należy odprowadzić nie jest wyższy w tym kraju od podatków chociażby w Polsce?

  OdpowiedzUsuń