Linie lotnicze,

Diarmuid Ó Conghaile dyrektorem Zarządzającym Wizz Air Malta

23.8.22 mm 0 Comments

Wizz Air nominuje Diarmuida Ó Conghaile na stanowisko dyrektora zarządzającego Wizz Air Malta, nowej spółki zależnej, która ma powstać jeszcze w tym roku. Pan Ó Conghaile obejmie stanowisko w Valletcie od 1 listopada 2022 r.


Diarmuid Ó Conghaile posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży lotniczej, piastując uprzednio stanowiska kierownicze w Ryanair, Dublin Airport i Irish Aviation Authority. Ostatnio pracował jako Regulator Lotnictwa dla Irlandzkiego Urzędu Lotnictwa.
 
- Cieszymy się, że możemy powitać Diarmuida w nowo utworzonej roli Dyrektora Wizz Air. Z niecierpliwością czekamy na możliwość skorzystania z jego doświadczenia w branży i umiejętności przywódczych. Jego rola jako dyrektora zarządzającego Wizz Air Malta będzie miała kluczowe znaczenie dla realizacji kolejnego etapu rozwoju w nadchodzących latach - powiedział József Váradi, Dyrektor Generalny Grupy Wizz Air.

Wizz Air Malta jest u progu ekscytującej podróży, a utworzenie nowej spółki zależnej pomoże wzmocnić silną pozycję Wizz Air i wesprze ambitne plany ekspansji w Europie.
 
- Cieszę się, że dołączam do zespołu Wizz Air w roli dyrektora zarządzającego nowej linii lotniczej - Wizz Air Malta i nie mogę się doczekać budowania jej siatki połączeń oraz rozwoju działalności, a także wspierania strategicznych planów biznesowych Wizz Air w przyszłości. WIZZ jest ważnym graczem w europejskim lotnictwie z przekonującą strategią na przyszłość - przekazał Diarmuid Ó Conghaile, dyrektor zarządzający Wizz Air Malta.0 comments: