Abu Zabi,

Wizz Air Abu Zabi rozszerza siatkę połączeń wprowadzając loty do Kuwejtu i na Malediwy

24.7.22 mm 0 Comments

Wizz Air Abu Zabi, ultraniskokosztowa linia narodowa ZEA uruchamia 2 nowe trasy z Abu Zabi: na rajskie Malediwy i do jednego z kluczowych dla linii miejsc w Zatoce – do Kuwejtu. Nowe połączenia zapewnią podróżnym możliwość odkrywania wspaniałych miejsc, dzięki przystępnej ofercie przewoźnika. Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji. Ceny biletów zaczynają się od 99 AED* (Kuwejt) i 319 AED* (Malediwy).


Loty z Abu Zabi do Male, gdzie znajduje się główne międzynarodowe lotnisko na Malediwach, Wizz Air będzie realizować od października cztery razy w tygodniu: we wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę. Dla tych, którzy pragną przekonać się, co wyspy mają do zaoferowania, otwarcie nowych tras daje możliwość niedrogiego podróżowania dla osób z ZEA i pasażerów przesiadających się z Europy Środkowej i Wschodniej korzystając z siatki połączeń Wizz Air.
Loty do Kuwejtu, położonego w północno-zachodniej części Zatoki Perskiej, będą odbywać się z Abu Zabi codziennie. To wyjątkowa szansa poznania arabskich tradycji i historii. W mieście Kuwejt znajduje się większość głównych atrakcji turystycznych kraju: Sheikh Jaber Al-Ahmad Cultural Center, zwane nieformalnie Operą Kuwejcką, Wielki Meczet oraz Sheikh Abdullah Al Salem Cultural Center czy tradycyjny market Souq Al Mubarakiya.
Po dodaniu nowych połączeń, Wizz Air Abu Zabi będzie latać w sumie do 34 miejsc w odległości maksymalnie do pięciu godzin lotu z Abu Zabi. Piąty samolot we flocie oznacza, że loty do Kuwejtu i na Malediwy będą odbywać się na pokładzie nowego samolotu typu Airbus A321neo, który zostawia najniższy ślad środowiskowy.
 
- Ogłoszenie dwóch nowych tras Wizz Air Abu Zabi jest dowodem naszego zaangażowania we wspieranie branży podróżniczej i turystycznej ZEA łącząc stolicę z wieloma popularnymi wakacyjnymi kierunkami w regionie i na całym świecie. Dołączenie piątego Airbusa w październiku wzmocni połączenia z krajami sąsiadującymi w całej Radzie Krajów Zatoki dzięki lotom do Kuwejtu i umożliwi dostęp do lotów na Malediwy. Z radością otwieramy połączenie na Malediwy, które znajdują się wysoko na liście miejsc do odwiedzenia niemal każdego podróżnika. Załoga WIZZ serdecznie zaprasza Państwa na pokład samolotów naszej młodej i zielonej floty  - powiedział Owain Jones, Development Officer w Wizz Air.
 
Trasa                            Dni                                         Data rozpoczęcia                         Ceny od*
Abu Zabi - Male           wtorek, czwartek,                  4 października 2022                      319 AED
                                      sobota i niedziela     
Abu Zabi - Kuwejt        codziennie                             30 października 2022                     99 AED0 comments: