Accor,

The Emporium Plovdiv - MGallery przyjmuje pierwszych gości

23.6.22 mm 0 Comments

Należąca do Accor butikowa kolekcja hoteli premium oficjalnie otworzyła drzwi pierwszego obiektu w bułgarskim Płowdiwie. The Emporium Plovdiv - MGallery, który mieści się w odnowionym budynku z bogatą historią, w otoczeniu dynamicznej kultury, zaprasza gości do odkrycia angażującej historii jednego z najstarszych nieprzerwanie zamieszkanych miast Europy. Nowy hotel zachwyca nienagannym designem, unikalnymi doświadczeniami i rytuałami, które są charakterystycznym elementem marki MGallery.

The Emporium Plovdiv - MGallery

The Emporium Plovdiv - MGallery

Zaprojektowany przez światowej sławy zespół Sundukovy Sisters S+S, wykwintny pięciogwiazdkowy hotel położony w odległości krótkiego spaceru od głównych turystycznych i archeologicznych skarbów Płowdiwu, oferuje 61 designerskich pokoi, w tym 12 niezwykłych apartamentów, oraz szereg wyjątkowych udogodnień zapewniających luksusowe wrażenia. Wnętrze The Emporium Plovdiv - MGallery nawiązuje do antycznego Forum – miejsca, w którym nowoczesność, jakość premium i inteligentna technologia spotykają się z oryginalnymi historycznymi cechami budynku. Wyrafinowany luksus marki MGallery podkreśla umiejętne połączenie nowoczesnych materiałów oraz rozpoznawalnych antycznych motywów Forum w nowoczesnej interpretacji. Szykowne mosiężne akcenty, sztukaterie, eleganckie złote lampy, naturalne drewno, wyszukane obrazy na tle powściągliwego minimalizmu to tylko niektóre z elementów designu nowego hotelu.

MGallery wprowadza innowacyjne technologie stworzone z myślą o przyszłości hotelarstwa, aby poprawić wrażenia z pobytu gości dzięki koncepcji Smart Rooms. Umożliwia ona na pełny wachlarz spersonalizowanych opcji, które pozwalają zarządzać indywidualnymi scenariuszami dopasowanymi do nastroju każdego gościa. Uwzględniają one m.in. dostosowanie światła w pokoju, ustawienia atmosfery, zasłon i sterowanie funkcjami audiowizualnymi.

- Otwarcie tego niezwykłego hotelu to początek pięknej przygody tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych gości przyjeżdżających do Płowdiwu z całego świata. Wyjątkowa atmosfera butikowej marki MGallery wznosząca gościnność na wyższy poziom zachęca wszystkich do wypoczynku oraz podziwiania jednych z najstarszych, złotych skarbów regionu. To wszystko pozwala tworzyć wspomnienia, które na zawsze zostają w pamięci – podkreśla Paweł Pańczak, dyrektor hotelu The Emporium Plovdiv - MGallery.

Idealne połączenie tradycji i nowoczesności pozwala gościom zachować równowagę ciała i duszy w wysmakowanych wnętrzach, które gwarantują absolutny spokój. Do dyspozycji odwiedzających nowy hotel MGallery jest także modna restauracja, champagne & cocktail bar, które zapraszają w podróż pełną niepowtarzalnych smaków i klasycznych potraw w tętniących życiem i awangardowych przestrzeniach stworzonych do spotkań towarzyskich.

Płowdiw jest drugim co do wielkości miastem w Bułgarii i jesteśmy podekscytowani, że możemy zagwarantować turystom niezapomniane doświadczenia, dzięki zachowaniu oryginalnych elementów budynku z wielką dbałością o dziedzictwo. Kultowy i dogodnie zlokalizowany The Emporium Plovdiv MGallery to idealne miejsce do odkrywania historii i przyszłości zarówno malowniczego miasta, jak i samego obiektu – dodaje Boyko Kachulev, inwestor hotelu.

Projekt wnętrz nowego hotelu to autorska praca Sundukovy Sisters S+S, jednej z najszybciej rozwijających się i kreatywnych pracowni architektonicznych w branży hotelarskiej oraz zdobywcy tytułu Designers of the Year 2018 przyznanego przez The Gold Key Awards w Nowym Jorku.

0 comments: