Abu Dhabi,

Wizz Air Abu Dhabi poleci do Mattali na Sri Lance. Wyjątkowa ultraniskokosztowa oferta podróży

9.3.22 mm 0 Comments

Wizz Air Abu Dhabi, ultraniskokosztowa linia narodowa ZEA uruchomiła połączenie z Abu Dhabi do Mattali na Sri Lance. Loty na nowej trasie będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki. Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji. Ceny biletów zaczynają się od 179 AED*.

 

Linia wprowadza nowy segment podróży dodając swój pierwszy kierunek do Azji Południowej, co pozwoli klientom z całej, szerokiej siatki Wizz Air podróżować przez Abu Dhabi na egzotyczną Sri Lankę.

Położenie Mattali czyni ją świetnym punktem wypadowym do odwiedzenia najpopularniejszych atrakcji turystycznych Sri Lanki, pięknej wyspy z ponad 2000-letnią historią.

- Sri Lanka to ekscytujące miejsce, gdzie jest wszystko, co trzeba: piękne plaże, zróżnicowane dziedzictwo kulturowe, zabytki sprzed tysięcy lat, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To naprawdę obowiązkowy cel podróży. Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom jeszcze więcej możliwości relaksu i przygody w przystępnych cenach. Czekamy na Was na pokładzie naszych samolotów na tę rajską wyspę - powiedział Michael Berlouis, Managing Director Wizz Air Abu Dhabi.

- To naprawdę wspaniała okazja, Wizz Air ogłasza swoje regularne loty 3 razy w tygodniu na międzynarodowe lotnisko Mattala Rajapaksa. Lotnisko jest strategicznie usytuowane w pobliżu najciekawszych atrakcji turystycznych na wyspie, co ułatwia przyjezdnym poruszanie się po piaszczystych plażach, wzgórzach, parkach dzikich zwierząt itp. Dzięki niskim cenom biletów lotniczych. Jestem przekonany, że trasa zdobędzie popularność i życzę Wizz Air sukcesu z nowych operacji lotniczych na Sri Lance - skomentował Hon. D. V. Chanaka, Minister Lotnictwa i Rozwoju Stref Eksportowych.


Trasa                              Dni                                                 Rozpoczęcie lotów     Ceny od*
Abu Dhabi - Mattala     poniedziałek, środa i piątek         01/06/2022                 179 AED

* Cena w jedną stronę, w tym opłata administracyjna. W zestawie jedna torba podręczna (maks.: 40x30x20cm). Torba na kółkach i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlegają dodatkowym opłatom. Cena dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na wizzair.com i aplikacji mobilnej WIZZ. Liczba miejsc w podanych cenach jest ograniczona.


0 comments: