Accor,

Czechy | Accor otworzy pierwszy ibis Styles u naszych sąsiadów

24.2.22 mm 0 Comments

Nowy obiekt marki znanej z zamiłowania do kreatywnego designu powstanie w miejscowości Rožnov pod Radhoštěm. Hotel przywita pierwszych gości pod koniec 2023 roku. Hotel ibis Styles w Czechach powstaje w ramach rozbudowy i umacniania portfolio grupy hotelowej Accor.

Accor cały czas umacnia i rozbudowuje portfolio marek w Europie Północnej. Nowy hotel ibis Styles w Czechach przywita gości wraz z końcem 2023 roku. Tym samym będzie to pierwszy w Czechach hotel marki znanej z angażujących i niepowtarzalnych motywów przewodnich.

Do dyspozycji gości w ibis Styles Rožnov znajdzie się 88 nowoczesnych hoteli o zaskakującym i kreatywnym designie, restauracja z zewnętrznym tarasem, bar i kawiarnia oraz 4 sale konferencyjne mogące pomieścić w sumie 350 osób. Nie zabraknie także siłowni, centrum wellness z saunami, salami masażu oraz przestrzenią do hydro- i elektroterapii. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka mini golf, kort tenisowy, kręgle, stoły do ping-pongu i plac zabaw dla dzieci. Goście będą mogli także skorzystać z dwóch basenów: zewnętrznego i wewnętrznego.

- Accor dynamicznie rozwija portfolio w Europie Środkowo-Wschodniej, włączając do międzynarodowej oferty nowe lokalizacje i marki. Jedną z takich destynacji jest Rožnov pod Radhoštěm, miasto w Czechach leżące na pograniczu Zlina i regionu Morawsko-Śląskiego otoczone Beskidami. Do okolicy bogatej w naturalne piękno i atrakcje turystyczne na świeżym powietrzu dołączy nowy hotel ibis Styles. W sąsiedztwie obiektu znajduje się wiele firm i korporacji działających w rozmaitych sektorach, dzięki czemu ibis Styles będzie idealną destynacją zarówno dla gości turystycznych, jak i biznesowych.
ibis Styles to międzynarodowa marka, która dostarcza niezapomnianych przeżyć z pobytów w hotelach na całym świecie dzięki unikalnym wystrojom wnętrz i motywom przewodnim. Każdy z ponad 550 obiektów marki zaprasza gości do odkrycia historii, jakie skrywa wybrana lokalizacja poprzez zaangażowanie ich w świat marki słynącej z kreatywnego designu. Cieszymy się, że możemy przedstawić ibis Styles turystom przyjeżdżającym do Czech i odwiedzającym Rožnov pod Radhoštěm. Dzięki partnerstwu z JR Management – Hotel s.r.o. zapewnimy gościom wspomnienia, które pozostaną w ich pamięci – zaznacza Frank Reul– VP Development Northern Europe-“Eastern Europe & Balkans”.

- Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyła nas grupa Accor, nawiązując z nami współpracę nad uruchomieniem pierwszego hotelu ibis Styles w Czechach, w wyjątkowej lokalizacji. Rožnov pod Radhoštěm słynie z Wołoskiego Muzeum na Wolnym Powietrzu, które jest najstarszym i największym w Europie Środkowej muzeum mieszczącym zbiory budynków i rozmaitych artefaktów. Miasto słynie także z tradycyjnej morawskiej muzyki oddającej ducha regionu. Bliskość góry Radhost – jednej z najczęściej odwiedzanej góry w kraju oferuje wiele możliwości dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku – dodaje Pavel Maléř, Managing Director JR Management – Hotel, s.r.o.

Ze względu na bliskie sąsiedztwo, Czechy są kierunkiem często wybieranym przez turystów z Polski, szczególnie w przypadku krótkich wyjazdów. Dodatkowo, jak pokazują badania, ponad połowa ankietowanych preferuje kontakt z naturą. Dlatego malownicze otoczenie nowego hotelu ibis Styles to dobry wybór dla osób szukających chwili relaksu na łonie natury.

Unikalne hotele z kreatywym designem

ibis Styles to dynamicznie rozwijająca się marka hoteli Accor, które oferują niezapomniane wrażenia z pobytu gwarantowane przez angażujący i zachęcający do zabawy design. Kreatywna i podnosząca na duchu atmosfera zaprasza gości do odkrycia świata nawiązującego do historii czy kultury wybranego miejsca, jaki skrywa każdy z hoteli marki. Jednocześnie dzięki wielu atrakcjom dla dzieci, obiekty ibis Styles są doskonałym wyborem dla podróżujących rodzin.

0 comments: