Dominikana,

Egzotyczne wakacje z Rainbow: Dreamlinerem z 3 miast w Polsce

10.6.21 mm 0 Comments

Sezon zimowy 2020/21 okazał się nadspodziewanie dobry dla egzotycznych wakacji. Tysiące Polaków złapało tak bardzo potrzebny oddech na plażach oddalonych od kraju o tysiące kilometrów. Po tegorocznym sukcesie swojej oferty egzotycznej Rainbow idzie za ciosem. W kolejnym sezonie zimowym 2021/22 touroperator zabierze Klientów Dreamlinerami bezpośrednio na Dominikanę, Kubę, do Tajlandii i Meksyku nie tylko z Warszawy i Katowic, ale również z Poznania!


- Dalekie destynacje stały się prawdziwym hitem tegorocznego wypoczynku. Wciąż latamy cztery razy w tygodniu pełnym samolotem szerokokadłubowym na Karaiby, a mamy czerwiec. W normalnym roku operacje egzotyczne na taką skalę kończyliśmy przed Wielkanocą – mówi Maciej Szczechura z Rainbow Tours – Dlatego na kolejny sezon egzotyczny, o który klienci już pytają, postanowiliśmy rozszerzyć operacje realizowane Dreamlinerami. Z naszych sprawdzonych portów wylotowych czyli Warszawy i Katowic będziemy latać na Dominikanę, Kubę, do Meksyku i Tajlandii. Dodatkowo wprowadzamy dużą nowość. Do tych samych czterech destynacji polecimy Boeingiem 787 również z Poznania. Dzięki temu mieszkańcy Polski zachodniej będą mogli bezpośrednio i wygodnie polecieć na dalekie wakacje.

Na urzekającą pięknymi długimi plażami Dominikanę Klienci Rainbow polecą co tydzień bezpośrednio z trzech miast w Polsce. Poza wyjazdami wypoczynkowymi do znanych i lubianych hoteli takich jak Playa Bachata czy Senator Puerto Plata, w ofercie znajduje się też impreza objazdowa „Karaibska Ślicznotka”, na której można poznać Dominikanę z jej największymi atrakcjami. Ceny tygodniowego wypoczynku all inclusive zaczynają się od 4 499 zł od osoby.

Kuba to ucieczka od codzienności i relaks w cieniu palm. Dla ciekawych świata to szansa na niezwykłą podróż do miejsc w których czas zatrzymał się w latach 50-tych. Magiczna Hawana, kolonialny Trynidad, rewolucyjny półwysep Zapata pozwalają na poznanie wyjątkowej historii tego kraju. Varadero to idealne miejsce na wypoczynek – położone relatywnie blisko Hawany pozwala połączyć relaks ze zwiedzaniem. Jest to jeden z powodów, dla których kubańskie imprezy Rainbow formule 7+7 cieszą się dużą popularnością. Ceny tygodniowego wypoczynku all inclusive zaczynają się od 4 399 zł od osoby.

Tajlandia to kraina uśmiechu, w której każdy turysta czuje się jak długo oczekiwany gość. Największą popularnością w Rainbow cieszą się od lat wycieczki objazdowe po Tajlandii i Indochinach, w tym najbardziej znane: „Baśniowa Tajlandia” i „Tajlandia-Kambodża-Wietnam”. Obie dostępne są również w wersji Deluxe. Dalekowschodni wypoczynek to regiony Pattayi i Rayongu oraz słynne wyspy: Koh Samed, Koh Chang i Phuket. Ceny tygodniowego wypoczynku zaczynają się od 3 999 zł od osoby. Tajlandia jest jednym z pierwszych krajów azjatyckich, który ogłosił plan otwierania turystyki jesienią 2021r.

Kolejną atrakcją zimy będzie możliwość polecania z trzech miast w Polsce bezpośrednio do Meksyku. Cancun i Riviera Maya oferują dziesiątki hoteli we wszystkich standardach. Mezoamerykańska Rafa Koralowa, imponujące zabytki prekolumbijskie, doskonałe jedzenie – to wizytówki regionu. Jak pokazał miniony sezon Meksyk to świetna propozycja dla rodzin. Cena wczasów w tym kraju zaczyna się już od 4 499 zł za osobę za tydzień. Obok wypoczynku w ofercie są też kultowe objazdówki Rainbow po Meksyku: 16 dniowa „Wielka, meksykańska wyprawa” oraz 9 dniowa „Hasta la vista Mexico!”.

- Cztery kierunki realizowane dreamlinerami z trzech miast w Polsce to jedynie fragment naszej oferty egzotycznej na sezon 2021/22 – dodaje Maciej Szczechura. W menu mamy też oczywiście nasze popisowe danie, czyli kilkaset wycieczek objazdowych na sześć kontynentów. A także wiele destynacji wypoczynkowych, jak choćby Zjednoczone Emiraty Arabskie, które cieszyły się w tym roku dużą popularnością zarówno z Warszawy jak i Katowic. Nasi Klienci uwielbiają relaks w bardzo dobrych hotelach, takich jak JA Lake View czy Radisson Blue, położonych w oddaleniu od zgiełku Dubaju, z możliwością wypadu na jeden czy dwa dni do tego pełnego atrakcji miasta.0 comments: