Linie lotnicze,

Ryanair poleci z Krakowa do Turynu zimą 2021/22

16.6.21 mm 1 Comments

Ryanair otwiera nową trasę na zimę 2021/22. Połączenie z Krakowa to Turynu będzie realizowane dwa razy w tygodniu od listopada 2021 roku i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski.

 

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować długo wyczekiwany wyjazd na zimę w najniższej cenie z opcją zero złotych za zmianę rezerwacji.

travelerdeluxe
fot. turismotorino
 

Z okazji uruchomienia nowej trasy Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż do marca 2022 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na www.ryanair.com do piątku 18 czerwca.
 - Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Krakowa do Turynu. Połącznie będzie realizowane dwa razy w tygodniu od listopada 2021 roku i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski - mówi Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu  Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej.  - Mając na uwadze stale zmieniające się ograniczenia Covid, klienci mogą teraz rezerwować lot na zasłużony wypoczynek wiedząc, że jeśli będą musieli zmienić datę podroży, mogą to zrobić dwukrotnie aż do 31 grudnia w ramach zero złotych opłaty za zmianę. Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89zł na loty do końca marca 2022 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do piątku 18 czerwca. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.

1 komentarz:

  1. Świetne połączenie bezpośrednio do Turynu z wielu lotnisk w Polsce ułatwi podróże. Chociaż niektórzy turyści preferują dojazd samochodem, gdyż do samego Turynu z Polski prowadza nas bardzo ciekawe trasy, gdzie można przy tym zahaczyć o inne miejsca w Europie. Sam Turyn jest ciekawym miastem, można zwiedzić Włochy od nieco innej strony.

    OdpowiedzUsuń