Belfast,

Ryanair uruchamia nowe połączenie Warszawa Modlin - Walencja

10.11.16 mm 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o dalszym rozwoju siatki połączeń z Lotniska Warszawa/Modlin inaugurując dziś (10 listopada) loty do Walencji. Łącznie na lotnisku Warszawa Modlin w sezonie Zima 2016/2017 Ryanair wprowadził 8 nowych kierunków i zamierza obsłużyć 2,8 miliona pasażerów. Aktywność Przewoźnika przyczyni się w ten sposób do utworzenia 2100 miejsc pracy. 


Ryanair na lotnisku Warszawa Modlin w sezonie Zima 2016/2017:
    •    8 nowych tras: Walencja, Belfast, Birmingham, Edynburg, Leeds, Newcastle, Porto oraz Tuluza 
    •    35 tras łącznie 
    •    2,8 miliona pasażerów rocznie
    •    Trzeci samolot w bazie
    •    2100 miejsc pracy

Ryanair jest idealnym wyborem dla pasażerów biznesowych oraz turystów, którzy w sezonie Zima 2016/2017 mogą wybrać jedną z 35 tras z Warszawy Modlin. Mogą również, w ramach programu "Always Getting Better", spodziewać się kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza kabin i jeszcze niższe ceny. 

Oto jak zapowiedziała "nowe otwarcie" Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager Ryanaira:
- Miło nam poinformować o uruchomieniu połączenia do Walencji i innych 7 kierunków z Warszawy Modlin.  Łącznie na lotnisku Warszawa Modlin Ryanair obsłuży 2,8 miliona pasażerów i przyczyni się do powstania 2100 miejsc pracy. Z okazji uruchomienia nowego połączenia do Walencji wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 159 zł. Bilety w promocyjnej cenie na podróż z Warszawy Modlin do Walencji, w listopadzie oraz grudniu, dostępne są na www.Ryanair.com lub w aplikacji, do poniedziałku 21 listopada 2016 r. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę już dziś.

Do rozszerzenia siatki połączeń, z entuzjazmem odniósł się także Leszek Chorzewski, p.o. Prezesa Zarządu:

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia nowych tras do Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Francji, których sama zapowiedź wzbudziła ogromny entuzjazm pasażerów. Walencja jest piękna, zresztą wszystkie nowe kierunki są bardzo atrakcyjne i z pewnością przyciągną mnóstwo podróżnych. Kolejną dobrą informacją jest powiększenie naszej bazy o nowy trzeci samolot. To oznacza kolejne korzyści zarówno dla pasażerów jak i samego portu, m. in. wiele nowych miejsc pracy dla członków załóg, nowe kierunki lotnicze oraz większą częstotliwość połączeń.

Isabel Martín Benítez, Radca ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce powiedziała:

- Połączenie Warszawa - Walencja, jest pierwszym w historii bezpośrednim połączeniem z tym hiszpańskim miastem. To wspaniała wiadomość, że sieć połączeń z Hiszpanii ciągle się rozwija, co świadczy o coraz większym zainteresowaniu i tym samym większym zapotrzebowaniu na ten kierunek. 

Zarówno miasto Walencja, jak i cały region mają naprawdę dużo do zaoferowania. Prócz ciepłego, łagodnego klimatu przez prawie cały rok, pięknych plaż i morza, przyciągają zabytkami, najnowocześniejszą architekturą, słynnymi fiestami, świetną gastronomią i bogatą kulturą. Dzięki liniom Ryanair Walencja stanie się kolejnym łatwo dostępnym miastem i mam nadzieję, że przyczyni się to do coraz większej popularności Hiszpanii wśród polskich turystów”

* Badania ACI potwierdzają 750 miejsc pracy na milion pasażerów na lotniskach międzynarodowych obsługujących powyżej miliona pasażerów rocznie.

0 comments: