Bezpośrednie połączenie,

LOT poleci bezpośrednio z Lotniska Chopina do Los Angeles. Nowe połączenie w siatce przewoźnika

5.10.16 mm 0 CommentsLos Angeles to kolejne miasto na mapie nowych połączeń LOT-u. Rejsy do „Miasta Aniołów” wystartują już 3 kwietnia i będą realizowane 4 razy w tygodniu. To pierwsze połączenie LOT-u na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Bilety w atrakcyjnych cenach są już w sprzedaży.

Dreamlinery LOT-u będą latały do Los Angeles w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty. W ten sposób LOT zapewni najkrótszą podróż na zachodnie wybrzeże USA głównie z myślą o pasażerach z Polski i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.
- Otwieramy dla naszych pasażerów pierwsze bezpośrednie połączenie z regionu Europy Środkowo-Wschodniej do Los Angeles, jednego z najważniejszych i najsłynniejszych miast Stanów Zjednoczonych. Jestem przekonany, że Kalifornia to nie tylko idealny kierunek na wakacje, ale także coraz ważniejszy ośrodek biznesowy. W okolicy Los Angeles mieszka też wiele osób, które pochodzą z Europy Środkowo-Wschodniej. Mam dla nich dobrą wiadomość. Nie muszą już przesiadać się w zatłoczonych hubach Zachodniej Europy. Mają alternatywę w postaci wygodnych nowoczesnych samolotów, krótkich i przyjemnych przesiadek w Warszawie oraz gościnnej obsługi na pokładach Dreamlinerów Polskich Linii Lotniczych LOT – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

Połączenie do Los Angeles będzie obsługiwane wyłącznie najnowocześniejszymi samolotami świata, tj. Boeingami 787 Dreamliner. Dzięki zaawansowanej technologii, pozwalają one na utrzymanie na pokładzie o wiele lepszego ciśnienia, większej wilgotności i zapewniają o wiele więcej przestrzeni. Wszystko to poprawia samopoczucie w czasie długiego lotu i redukuje efekt tak zwanego jet lagu.

Na pokładzie Dreamlinera pasażerowie mają do dyspozycji trzy klasy podróży: LOT Business Class, LOT Premium Economy i LOT Economy Class. Klasa biznes to 18 foteli, które rozkładają się do pozycji płaskiego łóżka – jednego z największych na rynku. W czasie podróży pasażerom oferowane są posiłki, serwowane – niczym w restaruracji – indywidualnie na wysokiej jakości zastawie. Towarzyszy temu szeroki wybór alkoholi i napojów bezalkoholowych.

Klasa LOT Premium Economy to 21 przestronnych foteli, które wyposażone są w indywidualne podłokietniki, podnóżki i podpórki pod uda. Dzięki większemu wychyleniu oparć, zapewniają o komfort i wypoczynek nawet w czasie długiego rejsu. W tej klasie także serwowane jest bogate menu, alkohole i napoje bezalkoholowe.

W klasie LOT Economy na pokładzie Dreamlinerów pasażerowie mogą cieszyć się większą niż w innych samolotach prywatną przestrzenią. Fotele rozkładają się do przodu nie zabierając miejsca na nogi pasażerom siedzącym przed nami, wyposażone są także w podnóżki. Każdy pasażer ma do dyspozycji indywidualny system rozrywki pokładowej wyposażony w złącze USB. W klasie ekonomicznej także serwowane są bezpłatne, ciepłe i urozmaicone posiłki oraz szeroka gama napojów.

Los Angeles będzie ósmym połączeniem dalekiego zasiegu w siatce LOT-u, w tym piątym kierunkiem w Ameryce Północnej. Ogłoszenie rejsów na zachodnie wybrzeże USA to kolejny element realizacji strategii rentownego wzrostu Polskich Linii Lotniczych LOT. W sumie tylko w tym roku LOT ogłosił i uruchomił 24 nowe połączenia, w tym ogłoszone kilka dni temu połączenie do Newark w USA i połączenie do Seulu, które wystartuje już 17 października.

Bilety na rejsy do Los Angeles można już nabyć we wszystkich kanałach sprzedaży, miedzy innymi na stronie lot.com, poprzez Contact Center, w biurach LOT Travel i u agentów.

0 comments: