Business Class,

Emirates: oferta specjalna na bilety w klasie biznes

4.10.16 mm 0 Comments

Klasa biznes
Linie Emirates wprowadziły zniżki przy wczesnej rezerwacji biletów w klasie biznes, dzięki czemu pasażerowie mogą podróżować po całym świecie w komfortowych warunkach, zyskując znaczące oszczędności. Oferta obowiązuje na stałe i obejmuje wszystkie kierunki w siatce połączeń przewoźnika.

Dzięki nowym, atrakcyjnym cenom jeszcze więcej pasażerów będzie mogło wybrać się w podróż słynną klasą biznes linii Emirates. Oprócz wyjątkowego serwisu na pokładzie oraz wygody podróży, zakup biletu w klasie biznes Emirates zapewnia szereg dodatkowych korzyści, m.in. darmową usługę szoferską, dostęp do ekskluzywnych poczekalni lotniskowych Emirates, bardzo wysoki limit bagażu (do 40 kg), zestawy akcesoriów marki Bvlgari na trasach realizowanych w nocy oraz możliwość zbierania mil w programie lojalnościowym Emirates Skywards.

Wysokość zniżki zależy od wyprzedzenia, z jakim bilety zostały zarezerwowane: 30-59, 60-89 lub powyżej 90 dni. Kwota zniżki może różnić się także między poszczególnymi trasami.

W nowej promocji bilety w klasie biznes z Warszawy do Dubaju są dostępne już od 8185 PLN, do popularnych wśród Polaków dalekich kierunków, takich jak Szanghaj czy Seul, można polecieć już odpowiednio od 7469 PLN i 8429 PLN. Bilety w klasie biznes na lot do idealnego na podróż poślubną kierunku, jakim jest Mauritius na Oceanie Indyjskim, dostępne są już od 11705 PLN. Do innych azjatyckich miast można dostać się, podróżując w komfortowych warunkach na pokładzie klasy biznes Emirates, kupując bilety już od 8679 PLN do Hongkongu i od 10189 PLN do Singapuru.

Wszystkie ceny podane powyżej dotyczą biletów w obie strony dla jednej osoby na pokładzie klasy biznes i obejmują wszystkie opłaty. Dostępność biletów w specjalnej cenie zależy od warunków promocji. Można je zarezerwować na stronie Emirates, telefonicznie pod numerem +48 22 306 0808 lub w biurze podróży. Biura podróży mogą naliczać różne opłaty serwisowe.

Emirates to największy przewoźnik na świecie pod względem liczby posiadanych we flocie Airbusów A380 i Boeingów 777. Obydwa modele samolotów cieszą się ogromną popularnością wśród pasażerów, a oferta klasy biznes na ich pokładach była wielokrotnie nagradzana. Wprowadzenie przez Emirates Airbusa A380 całkowicie odmieniło podróż klasą biznes, w której znajdują się nowoczesne fotele rozkładane do pozycji leżącej, prywatny barek, a także ekskluzywny salon pokładowy na górnym pokładzie A380, w którym pasażerowie klas pierwszej i biznes mogą spotykać się, rozmawiać czy odpocząć. Ponadto pasażerowie wszystkich klas mogą korzystać z systemu rozrywki pokładowej ice, który oferuje ponad 2500 kanałów z rozrywką na żądanie. Nowoczesna technologia zapewnia stały dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu, sieci telefonii komórkowej i transmisji danych podczas lotu.

W tym roku linie Emirates zaprezentowały nowe siedzenia w klasie biznes na pokładzie Boeinga 777, które zadebiutują jeszcze w listopadzie. Za inspirację do opracowania budowy i wyglądu nowego fotela posłużyło wnętrze współczesnego samochodu sportowego. Odległość między siedzeniami, zaprojektowanymi z myślą o większej wygodzie pasażera, wynosi 72 cale (ok. 182 cm), a ponadto można rozłożyć je do pełnej pozycji leżącej. W nowym fotelu zachowano wiele najpopularniejszych funkcji dotychczasowego modelu montowanego w Boeingach 777 Emirates w klasie biznes. Nowości obejmują podręczny barek, indywidualne ekrany o przekątnej 23 cali (jedne z największych wśród przewoźników na całym świecie) oraz dotykowy panel sterowania siedzeniem i systemem rozrywki pokładowej ice.

0 comments: