Accor,

Sofitel Wine Days - niecodzienne spotkanie z Robertem Makłowiczem w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town

6.10.16 mm 0 Comments

Na przełomie września i października zaczyna się we Francji winobranie. Zwieńczenie całorocznej pracy winiarzy trwa blisko miesiąc, choć w każdym regionie zaczyna się w innym terminie. W tym samym czasie marka Sofitel angażuje się w promowanie kultury picia wina. Hotel Sofitel Wroclaw Old Town, jako ambasador francuskiej tradycji, stworzył kalendarz niecodziennych wydarzeń pod wspólnym hasłem Sofitel Wine Days.


Dla miłośników wina to  wyjątkowa okazja do degustacji wyjątkowych smaków, bowie podczas spotkań prezentowane są najlepsze francuskie trunki.

Dni Wina we wrocławskim hotelu Sofitel świętowane będą w sposób szczególny. Głównym wydarzeniem festiwalu jest czterodaniowa kolacja z Robertem Makłowiczem, która odbędzie się 14 października. Tę wyjątkową ucztę przygotuje Szef Kuchni Piotr Nadolski, a Robert Makłowicz opowie o serwowanych daniach i podanych specjalnie na tę okazję winach, które sam przywiózł z małych europejskich winnic. W tym czasie będą odbywały się również pokazy przygotowywania koktajli z wina i degustacje szampana.

To już 5 edycja wydarzenia, podczas którego marka Sofitel pokazuje swoje zaangażowanie w promowanie kultury picia wina.


0 comments: