Akbar Al Baker,

Qatar Airways: 25 proc. zniżki na połączeniach do Azji, Afryki i Australii w klasie ekonomicznej biznes

13.4.15 Anonimowy 0 Comments

W ramach najnowszej kampanii pomocyjnej „Świat Niesamowitych Cen”, polscy pasażerowie Qatar Airways mogę spodziewać się do 25% oszczędności na połączeniach do Azji, Afryki i Australii.

Okres sprzedaży biletów promocyjnych potrwa od 13 do 19 kwietnia 2015 r. i dotyczy zarówno przelotów w klasie ekonomicznej, jak i biznes. Ceny promocyjne oferowane są na podróże powrotne, które muszą zakończyć się do 10 grudnia 2015 r.
Klienci pragnący dokonać zakupu mogą skorzystać ze strony internetowej qatarairways.com/globalsale lub odwiedzić biura agentów. Siedmiodniowa promocja zaczyna się od 13 kwietnia, jednak informujemy że ilość miejsc w ramach oferty specjalnej jest ograniczona. Zachęcamy pasażerów do dokonania wcześniejszych rezerwacji.

- Cieszymy się, że możemy ogłosić promocję „Świat Niesamowitych Cen” i zaoferować naszym drogim klientom możliwość przelotu za niższą cenę do wybranych przez siebie kierunków. Pasażerowie decydujący się na lot z Qatar Airways mogą cieszyć się z naszego pięciogwiazdkowego produktu pokładowego oraz usług. Ponadto podróżni mają do wyboru liczne bezpośrednie połączenia do wielu kluczowych destynacji na świecie, jakie oferuje supernowoczesne lotnisko Hamad International Airport” - powiedział Prezes Zarządu Qatar Airways Group, jego Ekscelencja Pan Akbar Al Baker.

Qatar Airways jest jedną z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie. W ciągu jedynie 18 lat swojej działalności, przewoźnik osiągnął szybki wzrost i wypracowaną pozycję na rynku. Obecnie Qatar Airways posiada nowoczesną flotę 151 samolotów latających do 145 kluczowych kierunków biznesowych oraz turystycznych na Bliskim Wschodzie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej oraz Południowej.

0 comments: