Business Run 2015,

Ruszają zapisy do Warszawa Business Run 2015

14.4.15 Anonimowy 0 Comments

16 kwietnia ruszają zapisy do kolejnej edycji Warszawa Business Run, charytatywnej sztafety firm dla podopiecznych fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Zbierz pięcioosobową drużynę, zarejestruj ją i pobiegnij! Masz w nogach siłę, która może odmienić czyjeś życie! 


5-osobowe drużyny firmowe można rejestrować na stronie www.warszawabusinessrun.pl. Dochód z opłat startowych zostanie przeznaczony na zakup protez dla podopiecznych fundacji Jaśka Meli, opiekującej się osobami po amputacjach kończyn. Dystans do pokonania przez każdego z biegaczy to 3,8 km.

- W Warszawa Business Run najważniejszy jest cel - pomoc tym, którzy ponownie chcą stanąć na dwóch nogach – wyjaśnia Agnieszka Pleti, prezes fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.
– Niewielki dystans, który mają do pokonania uczestnicy, ma być dla nich zachętą aby wziąć udział w biegu. Dodatkowym czynnikiem motywacyjnym jest wyjątkowa atmosfera panująca podczas całej imprezy. Duch rywalizacji jest istotny, ale przede wszystkim spotykamy się,
aby pomagać i dobrze się bawić. Dwie nogi wystarczą, aby pomóc, ale także zrobić coś ważnego dla siebie. Udział w Warszawa Business Run daje niesamowitą siłę i energię!

W tym roku bieg startuje 6 września o godz. 10.30 na placu Teatralnym w Warszawie. Trasa imprezy wiedzie ulicami Traktu Królewskiego a do pokonania mamy w sumie 19 km (3,8 km na osobę).
Naszym pierwszym beneficjentem jest 29-letni Patryk Marat, który uległ ciężkiemu wypadkowi w pracy i stracił lewą nogę, a prawa została poważnie uszkodzona. Patryk nie poddaje się, wywalczył życie, a teraz chce powrócić do pełnej aktywności i samodzielności. Do tego potrzebna jest proteza nogi – bezpieczna i komfortowa. Biorąc udział w biegu możemy mu pomóc w jej zdobyciu.

To już druga edycja biegu w Warszawie. W ubiegłym roku dzięki Warszawa Business Run protezy otrzymali: Łukasz, Sonia, Przemek i Krystian.

Warszawa Business Run jest częścią Poland Business Run, w którym w zeszłym roku, w 5 miastach Polski: Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie startowało prawie 10 000 osób pomagając 18 podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty poprzez zakup 24 protez.

fot. Warszawa Business Run (warszawabusinessrun.pl)

0 komentarze: