Wizz Air: Więcej połączeń z Polski. 4 Nowe trasy z Katowic i Warszawy, oraz wiecej lotów Z Gdańska

18.12.14 Anonimowy 0 Comments

Węgierski Wizz Air rozwija siatkę połączeń z Polski. Od 25 czerwca 2015 r. linia lotnicza uruchomi nowe połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie. Pasażerowie będą mogli polecieć do Stavanger w Norwegii. Z kolei od 24 i 26 czerwca 2015 roku, siatka tras z Katowic zostanie powiększona o loty do Bristolu, Bolonii i o popularny kierunek wakacyjny, Larnakę.

wizz

fot. PojechaneWakacje.pl
Bristol, 106. lokalizacja w siatce Wizz Air, to niezwykle zróżnicowane miasto, położone w południowo-zachodniej Anglii, rozsławione oryginalną sztuką uliczną, zielenią i wyjątkowymi  atrakcjami turystycznymi, takimi jak most wiszący Clifton Suspension Bridge. Bolonia to miejsce, w którym entuzjaści kuchni włoskiej z pewnością odnajdą najlepsze lokalne przysmaki i będą mogli delektować się doskonałym winem. Do Larnaki zmierzają wielbiciele plażowania i słonecznej pogody. Stavanger, nowe połaczenie z lotniska w stolicy Polski, to miasto w Norwegii, popularne ze względu na przepiękne fiordy i wyjątkowo bogatą ofertę kulturalną.

Węgierski Wizz Air nowe połączenia gdańsk katowice warszawa
Ponadto Wizz Air zapowiedział zwiększenie częstotliwości lotów na popularnych trasach z lotniska w Gdańsku. Od 25 czerwca w systemie rezerwacji pojawią się 3 loty tygodniowo do Trondheim, a od 27 czerwca pasażerowie będą mogli korzystać z 3 rejsów dziennie do Londynu Luton.
Po wprowadzeniu czterech nowych tras, siatka Wizz Air urosła do 95 połączeń z Polski do 17 krajów. Bilety na nowych trasach Wizz Air są już dostępne w systemie rezerwacyjnym na stronie wizzair.com w cenach od 79 PLN.

- Mamy dobre wieści dla pasażerów z Polski. Wizz Air poszerza swoją niskokosztową ofertę. Latem 2015 roku, w siatce połączeń znajdą się nowe trasy: z Katowic do Bristolu, Bolonii i Larnaki oraz z Lotniska Chopina w Warszawie do Stavanger w Norwegii. Klienci Wizz Air w Gdańsku będą mogli cieszyć się większą ilością połączeń do Londynu Luton i Trondheim. Do samego Londynu od czerwca WIZZ oferować będzie trzy loty dziennie, co sprawi, że rozkład będzie jeszcze bardziej elastyczny, idealny na krótkie wycieczki oraz dopasowany do podróży biznesowych! - mówi Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

0 comments: