Business,

LOT po raz kolejny wybrany najlepszą linią lotniczą w EuropieWschodniej.

16.12.14 Anonimowy 0 Comments

Polskie Linie Lotnicze LOT tym razem zwyciężyły w plebiscycie magazynu Global Traveler, GT Tested Awards, 
w kategorii Najlepsza Linia Lotnicza w Europie Wschodniej. Nagrodę swoimi głosami przyznali często podróżujący czytelnicy pisma.


LOT GT Tested Awards LOT najlepszą linią lotniczą 
w Europie Wschodniej

Przyznana nagroda potwierdza silną pozycję LOT-u w regionie oraz rosnące uznanie, jakim cieszy się serwis i usługi przewoźnika. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 
w Los Angeles.

– Jesteśmy już dziś linią pierwszego wyboru dla setek tysięcy pasażerów podróżujących nie tylko z Polski, ale także z regionu tak zwanej „Nowej Europy”, to jest z Rumunii, Bułgarii, Czech, czy Ukrainy. Każdego dnia oferujemy im najdogodniejsze połączenia 
w obrębie Europy oraz do Ameryki Północnej i Azji. Jesteśmy też najlepszą alternatywą 
w podróżach z Ameryki Północnej czy Azji do miast w Europie Środkowo-Wschodniej. 
W przypadku większości rejsów, LOT oferuje najkrótszą i najbardziej komfortową przesiadkę w naszym hubie w Warszawie – mówił Jiri Marek, Dyrektor Sprzedaży PLL LOT, który odebrał nagrodę w imieniu LOT. – Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy – dodał.

Szczególną popularnością cieszy się serwis oferowany przez LOT na wszystkich połączeniach dalekiego zasięgu, to jest do Nowego Jorku, Chicago, Toronto i Pekinu. Obsługują je najnowocześniejsze samoloty świata, Boeingi 787 Dreamliner z trzema komfortowymi klasami – LOT Economy Class, LOT Premium Class z większą przestrzenią i rozbudowanym menu oraz LOT Business Class z serwisem restauracyjnym i fotelami rozkładanymi do pozycji płaskiego łóżka.

Pasażerowie coraz chętniej korzystają też z wachlarza możliwości podróżowania na trasach europejskich i średniego zasięgu – od nowej taryfy LOT Economy Simple, która pozwala na podróże z bagażem podręcznym nawet o 30 procent taniej, czy klasy LOT Economy Plus oferującej serwis zbliżony do klasy biznes w ekonomicznej cenie.

LOT każdego roku zdobywa wiele polskich i międzynarodowych nagród. Tylko w tym roku otrzymał tytuł Najlepszej Linii w Rejonie Europy, Środkowego Wschodu oraz Afryki GlobeRunner Award magazynu Frequent Business Traveler, a także nagrodę magazynu Business Traveller w kategorii Najlepsza Linia Lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej.

0 komentarze: