Europa-Park w Rust – niemiecki park rozrywki w najlepszym wydaniu

1.7.14 Anonimowy 0 Comments

Byłeś już w Europa-Park w Rust? Jeśli nie, musisz to jak najszybciej odrobić! Europa-Park w badeńskiej miejscowości Rust, między Freiburgiem w Breisgau a Offenburgiem, to największy park rozrywki w krajach niemieckojęzycznych i jeden z niewielu czynnych również zimą.

Jakość rozrywki pierwsza klasa – kto się tutaj pojawia, oczekuje przede wszystkim jednego – doskonałej zabawy! W Europa-Park na ok. 90 hektarach czekają ekscytujące przeżycia. Ten olbrzymi obiekt spełni niemal każde marzenie i od lat należy do cieszących się największą popularnością parków rozrywki dla rodzin. Połączenie wystrzałowego lunaparku, ciekawych stref tematycznych, przepięknych parków i do tego ponad dziesięć fantastycznych widowisk ze wspaniałym programem, na przykład teatr dla dzieci, rewia na lodzie i teatr rozmaitości – ta miejscowość wypoczynkowa zadowoli niemal każdego, spełniając różne zachcianki związane z rozrywką i zabawą. Już na wejściu gości wita wielka postać maskotki parku – euro-mysz. Wewnątrz teren parku jest podzielony na europejskie strefy tematyczne, wypełnione ponad 100 atrakcjami i fantastycznymi pokazami, które przerastają najśmielsze oczekiwania. „Silver Star”, czyli zapierająca dech w piersiach, widoczna z dala i największa w Europie kolejka górska czy gigantyczna, pędząca z prędkością ponad 100 km/h kolejka drewniana „Wodan-Timburcoaster”, dzika rzeka, wodne kolejki górskie i kolejka pętlowa – wszystkie te atrakcje zapewnią najlepszą zabawę oraz niezły dreszczyk emocji. Niemniejsze emocje panują na symulatorze lotów, w kinie 4D oraz na wielu innych stacjach rozrywki. Ważną rolę odgrywają tu również punkty gastronomiczne. Kto woli spokojniejszą rozrywkę, może usiąść za kierownicą zabytkowego samochodu i ruszyć w nostalgiczną przejażdżkę. Od końca listopada do początku stycznia park zamienia się w bajeczny zimowy krajobraz z licznymi romantycznymi atrakcjami świątecznymi, adwentowymi i sylwestrowymi. Europa-Park w Rust – niemiecki park rozrywki w najlepszym wydaniu i doskonała zabawa na każdym kroku – tu trzeba po prostu bywać regularnie!

[gallery link="file" order="DESC" orderby="rand"]
 Hotele tematyczne

Dzieci nie chcą jeszcze do domu? Zostań po prostu dzień dłużej. Każdy znajdzie tu dla siebie łóżko w jednym z pięciu należących do parku 4-gwiazdkowych hoteli Colosseo, El Andaluz, Castillo Alcazar, Santa Isabell i Bell Rock, w cyrkowym pensjonacie „Circus Rolando” lub w obozie Camp Resort w stylu nawiązującym tematycznie do Dzikiego Zachodu. Zapadające w pamięć konferencje i niezwykłe świętowanie we wspaniałej scenerii – przez cały rok. Europa-Park jest również znanym daleko poza granicami kraju najwyższej klasy miejscem organizacji konferencji i ważnych wydarzeń.

[mappress mapid="307"]


0 komentarze: