Warszawa: przyjdź na Skwer Hoovera na Krakowskim Przedmieściu i wygraj ekskluzywny wyjazd do Wiednia

12.5.14 Anonimowy 0 Comments

Cesarski obiad, nocleg w apartamencie w pałacu Schönbrunn, zwiedzanie pałacu Schönbrunn z osobistym przewodnikiem, udział w Life Ballu 2014 i lot do Wiednia Austrian Airlines w klasie biznes, to tylko część atrakcji dla pary, która w najbliższy weekend weźmie udział w imprezie organizowanej przez miasto Wiedeń w Warszawie. 

Od 16 do 18 maja 2014 r. mieszkańcy Warszawy mają szansę zdobyć niezapomnianą nagrodę – ekskluzywną podróż do Wiednia. Oprócz przelotu klasą biznes na pokładzie Austrian Airlines wygrana obejmuje również wstęp na jedną z największych na świecie imprez charytatywnych – Life Ball, nocleg w komnatach Schönbrunnu, zwiedzanie Wiednia a także mnóstwo innych atrakcji o charakterze VIP.
Aby wygrać ekskluzywną podróż do Wiednia należy przyjść na Skwer Hoovera na Krakowskim Przedmieściu w terminie 16-18 maja, gdzie zostanie ustawiona specjalna wiedeńska kostka multimedialna oraz zarejestrować się na stronie now.vienna.info. Po rejestracji każdy uczestnik konkursu otrzyma kod konkursowy i informacje o atrakcjach, których kulminacją będzie losowanie zwycięzcy.
Wielki Finał odbędzie się w niedzielę 18 maja 2014 r. o godz.17:00 na Skwerze Hoovera. Aby odebrać nagrodę, koniecznie trzeba być na miejscu podczas losowania!

Szczęśliwy zwycięzca już kilka dni od momentu ogłoszenia wyników odleci wraz z wybraną przez siebie osobą towarzyszącą do Wiednia.

„Wiedeń. Teraz albo nigdy“ – główne atrakcje podróży do Wiednia

(27.05.–01.06.2014 r.):
■ lot w obie strony na pokładzie Austrian Airlines w klasie biznes,
■ zwiedzanie pałacu Schönbrunn z osobistym przewodnikiem,
■ powitalny koktajl, cesarski obiad i nocleg w apartamencie sieci hotelowej Austria Trend 
    w pałacu Schönbrunn,
■ możliwość zajrzenia za kulisy Opery Wiedeńskiej,
■ wejście z przewodnikiem na dach wiedeńskiego Muzeum Historii Naturalnej,
■ spacer po wiedeńskiej winnicy, w tym degustacja wina i piknik,
■ dobór kostiumu i stylizacja przed Life Ballem 2014,
■ udział w Life Ballu 2014, na który goście wchodzą po czerwonym dywanie.

Przedsmak bogactwa wiedeńskich atrakcji doświadczą mieszkańcy Warszawy w dniach poprzedzających losowanie tj. w terminie od 16 do 18 maja. Przy specjalnej wiedeńskiej kostce multimedialnej na Skwerze Hoovera będzie można wygrać nagrody dodatkowe np. pamiątki 
i upominki związane ze stolicą Austrii. Ponadto nauczyciele tańca wprowadzą wszystkich chętnych w tajniki walca wiedeńskiego, a mobilna kawiarnia zapewni degustację kawy prosto 
z naddunajskiej metropolii. Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na stronie now.vienna.info.
Life Ball (www.lifeball.org), jedna z największych na świecie imprez charytatywnych poświęconych walce z AIDS, łączy tradycję wiedeńskich balów ze współczesnym stylem życia i globalnym problemem humanitarnym. Hasło XXII edycji balu, który odbędzie się 31 maja 2014 roku, to „Ogród Rozkoszy“. W otwartym pod koniec kwietnia 2014 roku apartamencie sieci hoteli Austria Trend w pałacu Schönbrunn (www.thesuite.at) – byłej letniej rezydencji Habsburgów – można delektować się cesarskim przepychem na 167 m², a także niezapomnianym widokiem na pałacowy park z glorietą i fontanną Neptuna.

http://youtu.be/gP8wxzIeXNc

 

 

0 comments: