Konkurs: Nakręć krótki film i wygraj bilety lotnicze KLM dookoła świata

27.5.14 Anonimowy 0 Comments

Ruszyła niezwykła akcja dedykowana miłośnikom podróży i filmowania! Holenderski przewoźnik tworzy kolekcję najpiękniejszych widoków na kuli ziemskiej. KLM zachęca do nagrywania krótkich filmików prezentujących wyjątkowe miejsca na Ziemi. Autor najbardziej inspirującego „CitySelfie” wygra dwa bilety lotnicze holenderskiego przewoźnika dookoła świata. Nie zwlekaj, prześlij swoje nagranie do 9 czerwca br. i spełnij swoje marzenie!

Jak zrobić „CitySelfie”?
Weź do ręki swój telefon komórkowy i obróć go poziomo by objąć zarówno swoją twarz, jak i widok miasta za Twoimi plecami. A teraz obróć się w prawo wokół własnej osi nagrywając krajobraz 360 stopni wraz z własnym komentarzem. Twój filmik nie powinien trwać więcej niż 20 sekund i mieć powyżej 50 MB. Nadesłane obrazy zostaną uwzględnione na mapie świata i będą dostępne na stronie  https://cityselfie.klm.com/discover w formie oryginalnego przewodnika.- Z doświadczenia wiem, że jeśli chodzi o podróżowanie, ludzie są dla siebie nawzajem najlepszym źródłem inspiracji. Dzięki zaangażowaniu miłośników filmowania z całego świata, KLM będzie mógł zgromadzić zbiór najpiękniejszych perełek wideo, których nie znajdziemy w typowych przewodnikach. Celem naszej akcji jest pokazywanie otaczającego nas piękna oraz zachęcanie do odkrywania nowych miejsc. Autor najbardziej inspirującego obrazu, spełni swoje marzenie i razem z bliską osobą wybierze się w niezapomnianą podróż – powiedziała Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce.

Filmiki obrazujące niezwykłe miasta wraz z inspirującym opisem, można do 9 czerwca br. wrzucać na specjalnie dedykowaną całej akcji stronę  http://klm.com/cityselfie"klm.com/cityselfie. Można na niej znaleźć również instrukcje, jak zrobić „CitySelfie”, regulamin konkursowy oraz wszystkie nadesłane dotychczas obrazy. Do wygrania są dwa bilety dookoła świata.

Prace konkursowe będą oceniać uznani artyści: Gareth Pon z Johanesburga – filmowiec i fotograf, Zach Glassman z Nowego Jorku – pisarz, fotograf i bloger oraz Mustafa Seven z Istambułu – fotograf. Zwycięzca, który wybierze się w podróż życia, zostanie ogłoszony już 11 czerwca br.

0 comments: