Air France,

Do Brazylii 30 proc. taniej Oferta Air France i KLM dostępna tylko przez 6 najbliższych dni!

17.12.13 Anonimowy 0 Comments

Karnawał w Rio de Janeiro przyciąga co roku tysiące turystów z całego świata. Dzięki niezwykłej ofercie cenowej biletów lotniczych Air France i KLM miłośnicy samby będą mogli na miejscu podziwiać mieniący się cekinami, barwny korowód najpiękniejszych tancerek i tancerzy. 30-procentowe zniżki na przeloty do Brazylii dostępne są tylko do 22 grudnia br. Oferta dotyczy wylotów między 1 stycznia, a 31 marca 2014 roku.

Położone nad Atlantykiem kultowe Rio de Janeiro słynie z pięknego wybrzeża 
i pięknych plaż. Przyszłoroczny Karnawał rozpocznie się 28 lutego i potrwa do 8 marca. W tym czasie odbywać się będą parady, bale oraz inne imprezy towarzyszące. Osoby, które w czasie urlopu bardziej nastawione są na zwiedzanie, 
w starym centrum Sao Paulo znajdą najstarszą, zabytkową architekturę pochodzącą z XVIII i XIX wieku. W pobliżu starówki nie brak również historycznych obiektów sakralnych, jak np. kościół Nossa Senhora da Luz (pochodzący z XVIII wieku) czy Katedra da Sé (datowana na XVI wiek).

Przeloty do Brazylii można teraz kupić do 30 procent taniej w porównaniu do standardowych ofert. Bilety lotnicze Air France i KLM zarówno do Rio de Janeiro, jak i  Sao Paulo dostępne są już od 2799 PLN. Najniższa cena przelotu do tych miast standardowo wynosi około 4000 PLN. Dla osób, które wolą poczuć brazylijski klimat w mieście mniej obleganym przez turystów doskonałą propozycją będzie położone na południu kraju Porto Alegre – dostępne teraz w cenie 3299 PLN. Najniższa cena biletu do tej destynacji wynosi standardowo około 4500 PLN.
Promocyjne bilety lotnicze do Brazylii rezerwować można na stronach przewoźników: www.airfrance.pl i www.klm.pl, pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

0 comments: