Hotel Bamp;B,

76 000 gości hotelu B&B Warszawa-Okęcie

25.12.13 Anonimowy 0 Comments

W grudniu mijają dwa lata od otwarcia hotelu B&B Warszawa-Okęcie. Jak podkreślają przedstawiciele jednej z największych hotelowych sieci w Europie, obiekt trafił idealnie w potrzeby gości i z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

2013 r. był bardzo udany dla stołecznego hotelu. Obłożenie w B&B Warszawa-Okęcie wzrosło aż o 16% w porównaniu z rokiem poprzednim. W sumie w dwa lata z jego usług skorzystało aż 75 939 osób. Głównym atutem obiektu w oczach gości jest jego doskonała lokalizacja. Hotel położony jest bowiem zaledwie 5 minut jazdy od lotniska im. Fryderyka Chopina oraz 15 minut od centrum miasta. Aż 85% sprzedanych przez B&B Warszawa-Okęcie noclegów stanowią rezerwacje krajowe. Wśród obcokrajowców, którzy skorzystali w 2013 r. z oferty hotelu, byli Białorusini, Rosjanie, Litwini, Łotysze, Niemczy, Francuzi, a także Włosi. B&B Warszawa-Okęcie jest doskonałym miejscem dla gości biznesowych, dlatego obłożenie w ciągu tygodnia jest wyższe, niż w weekendy. - W zaledwie dwa lata hotel B&B Warszawa-Okęcie stał się rozpoznawalnym miejscem na hotelowej mapie stolicy. Jego oferta, która łączy wysoki standard z przystępną ceną, okazała się bardzo atrakcyjna dla gości. Wyniki hotelu są dowodem skuteczności naszej strategii na polskim rynku - mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska. Uruchomiony w grudniu 2011 r. obiekt oferuje 154 komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizję satelitarną oraz bezprzewodowy Internet. Pięciokondygnacyjny hotel zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii Warszawy – Alei Krakowskiej 193. Elementem zdecydowanie wyróżniającym B&B Warszawa-Okęcie jest jego nowoczesny design. Zarówno fasada budynku, jak i pokoje zachęcają ciekawymi barwami, tworząc wyjątkowy charakter tego ekonomicznego hotelu. Obiekt w Warszawie jest drugim hotelem B&B w Polsce. Jako pierwszy otwarto B&B w Toruniu, który jest zlokalizowany tuż przy Starym Mieście. W listopadzie pierwsi goście przekroczyli natomiast progi B&B Wrocław Centrum. Obecnie sieć dysponuje niemal 400 pokojami, które wyposażone są zgodnie z międzynarodowymi standardami B&B.

***

Spółką macierzystą B&B Polska jest Groupe B&B Hôtels, trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji. Powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli dwugwiazdkowych-ekonomicznych, lecz stawiających na jakość, indywidualny design poszczególnych lokalizacji oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie ponad 260hoteli we Francji i Niemczech, 14 we Włoszech, 3 w Polsce, 2 w Portugalii oraz po jednym z Czechach (Praga) oraz Maroku (Rabat).

 

0 comments: