Dubaj,

Nowe kierunki w specjalnej ofercie Emirates

12.11.13 Anonimowy 0 Comments

Dostępna jest już specjalna oferta linii Emirates na przeloty z Polski do 21 miast na terenie Azji, Afryki, Australii i Ameryki Północnej. Promocja dotyczy podróży w obie strony klasą ekonomiczną pomiędzy 12 listopada br. a 28 lutego 2014 roku.Wśród kierunków objętych promocją znalazły się m.in. Johannesburg w RPA, dokąd można obecnie polecieć już za 2317 zł, czy Clark na Filipinach w cenie 2709 zł. Inne miasta, które można odwiedzić w ramach specjalnej oferty przewoźnika to: Dubaj (2250zł), Szanghaj (2291zł), Perth (4037zł), Hongkong (2370zł), Bangkok (2827zł), Nowy Jork (3090zł) czy Delhi (2058zł). Ceny zawierają podatki i opłaty lotniskowe. Pełna lista kierunków oraz szczegółowe warunki promocji znajdują się na stronie www.emirates.com/pl.

- Okres zimowy w Polsce jest bardzo dobrym czasem na odkrywanie nowych kultur i miejsc poza Europą. Poprzez naszą najnowszą promocję chcemy przekonać Polaków, że dzięki bogatej siatce połączeń Emirates, liczącej ponad 130 kierunków, świat naprawdę stał się bardziej dostępny, a długie dystanse można pokonać w komfortowych warunkach za przystępną cenę– mówi Maciej Pyrka, Country Manager Emirates na Polskę.

Podczas podróży z Emirates wakacje zaczynają się już w samolocie, gdyż o komfort i dobre samopoczucie każdego pasażera dba wykwalifikowany personel pokładowy, w ramach którego zatrudnione są osoby ponad 130 narodowości. Ci, którzy wybierają się na rodzinny wypoczynek, nie muszą martwić się o rozrywkę dla swoich pociech, gdyż będą one miały do wyboru setki specjalnie zaprogramowanych dla młodszych widzów kanałów z muzyką, filmami i programami telewizyjnymi, oferowanymi przez nagradzany na całym świecie system ice.

Lot na pokładzie Emirates to również okazja do odkrywania nowych smaków i skosztowania wykwintnych dań przygotowywanych przez pokładowych szefów kuchni. Przewoźnik zadbał także o tych, którzy lubią przywozić z podróży wspomnienia w formie pamiątek, oferując pasażerom możliwość przewozu 30 kg bagażu w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes i 50 kg w klasie pierwszej. Promocja trwa od 12 do 24 listopada* i dotyczy przelotów w terminie od 12 listopada do 28 lutego 2014 roku**. Minimalna długość pobytu musi wynosić 4 dni, a maksymalna 4 miesiące.

Bilety są już dostępne w sprzedaży w biurze lokalnym w Warszawie, poprzez Call Center Emirates, a także u agentów IATA oraz na stronie www.emirates.com/pl.

 

0 comments: