Aplikacja Family Trips,

Co słychać w Szwajcarii?

18.3.13 Anonimowy 0 Comments

Długie słoneczne dni, niezliczona ilość atrakcji, idealny czas żeby skorzystać z doskonale przygotowanych stoków, sezon nadal trwa, aż do maja! Do tego wiele ciekawych pomysłów na niecodzienne formy spędzania czasu na i po deskach. A może w tym roku warto wybrać Wielkanoc na szwajcarskich stokach? Albo jeszcze lepiej - skorzystać z kwietniowych, wiosennych zjazdów?


fot. engadin.stmoritz.ch
Więcej informacji o tegorocznym Wiosennym Święcie Śniegu

Samnaun, Wiosenne Święto Śniegu, 14 kwietnia

GryzoniaJuż po raz 25 sezon zimowy w Samnaun kończy się wielką imprezą na Silvretta Arena Samnaun/Ischgl, największym terenie narciarskim we Wschodnich Alpach. Tym razem wśród gwiazd wystąpi kultowa fińska grupa Sunrise Avenue. Wstęp na koncerty ze skipassem jest bezpłatny. Piesi mogą nabyć bilety w kasie kolejek górskich i nimi dojechać do sceny.


Więcej informacji o ofercie LAAX

LAAX+ - upoluj najkorzystniejszy skipass dla Ciebie


Z LAAX+ znajdziesz najlepsze oferty na całodzienne skipassy. Trzy kategorie skipassów: ECO, Flex i Blueline mogą być kupowane online i to już od 39 CHF. Oferty są na bieżąco aktualizowane przy uwzględnieniu takich kryteriów, jak pogoda, data i zainteresowanie.
A na miejscu - najlepiej wybrać zakwaterowanie w kultowym rocksresort.


Więcej informacji

Kolejami na Berninę przy pełni księżyca

26-28 marca, GryzoniaLegendarnymi kolejami na wyjątkową wyprawę pośród magicznego świata gór i lodowców, w towarzystwie miejscowego przewodnika. Podróż rozpoczyna się w St. Moritz i prowadzi na masyw Bernina. W resturacji Alp Grüm na wys.2091 m n.p.m. czeka na Ciebie fondue. Wyłączone w drodze powrotnej światła pociągu gwarantują niecodzienne przeżycia.


Więcej informacji o jodze na śniegu

St. Moritz: pierwsza na świecie trasa zjazdowa z jogą


Fani jogi mogą praktykować bezpośrednio przy stoku. W czterech "spokojnych strefach" można ćwiczyć samemu lub pod okiem doświadczonego przewodnika duchowego. Sesje jogi na śniegu można rezerwować indywidualnie lub w grupach w każdą sobotę w Suvretta Snowsports School.


Więcej informacji o wydarzeniu i daty

Kitchen around. Pozdrowienia z kuchni


Po całym dniu spędzonym na deskach przychodzi ochota na coś do zjedzenia. Kucharze w restauracjach Zermatt zapraszają gości do swojego królestwa. Od dania, do dania, od restauracji do restauracji - to na pewno będzie niezapomniany wieczór.


Pobierz aplikację

Aplikacja Family Trips


Kolejna bezpłatna aplikacja na iPhona dla podróżujących po Szwajcarii. Cenne i przydatne informacje na temat szlaków, sieci usług podpowiedzi na temat miejsc przyjaznych dzieciom. Wystarczy wybrać kryteria i korzystać z listy możliwości. Od kwietnia 2013 również w wersji dla systemu Android i na iPada.

0 komentarze: