Ciekawe miejsca,

Walentynki last minute

11.2.13 Anonimowy 0 Comments


Czy się to komuś podoba, czy nie Walentynki na dobre wpisały się w naszą rzeczywistość. I bardzo dobrze! Dzień św. Walentego to doskonała okazja, żeby obdarować ukochaną osobę niecodziennym prezentem. Ponieważ na wymyślanie oryginalnej niespodzianki czasu zostało już niewiele, podpowiadamy prezent, który ucieszy zawsze i każdego - romantyczny wypad we dwoje.
Walentynki w Paryżu
Żadne inne miasto nie kojarzy się z miłością bardziej niż Paryż. Dlatego, choć innym może się to wydać banalne i oklepane, zabranie swojej drugiej połówki do Paryża zawsze jest doskonałym pomysłem. Na krótki, trzydniowy, autokarowy wypad do stolicy zakochanych, zaprasza Funclub. Nocleg ze śniadaniem w trzygwiazdkowym hotelu i dużo czasu na wspólne spacery nad Sekwaną. Za taką walentynkową niespodziankę zapłacisz tylko 349 zł od osoby.
Zakochani w tropikach
„Kochanie, zabieram cię na tropikalną wyspę!” Która kobieta nie chciałaby czegoś takiego usłyszeć? Drodzy Panowie, zaskoczcie swoje wybranki i zabierzcie je do tropików. Bez obawy o koszty. Romantyczne walentynki na Tropikalnej Wyspie kosztują zaledwie 69 zł od osoby. I choć wyspa nie znajduje się na środku oceanu, a w okolicach Berlina, to znajdziecie na niej największy na świecie kryty, tropikalny, park wodny, pełen zjeżdżalni, wodospadów, grot skalnych, morskich prądów, rwących rzek, a przede wszystkim przyjemnego ciepła, także w samym środku zimy.
Powitanie z Afryką
Na wszystkich, którzy z okazji walentynek chcieliby przeżyć prawdziwie niecodzienna przygodę, czeka wycieczka do Kenii. W 4,5-gwiazdkowym hotelu Sentido Neptune Palm Beach Resort, czeka na zakochanych wypoczynek w wersji All inclusive, a rządni przygód mogą wybrać się na 2-dniowe safari do rezerwatu dzikich zwierząt Masai Mara. Luty to najlepszy moment, by odwiedzić Czarny Ląd.
Zakochani odlatują
Wolicie sami zorganizować sobie wypoczynek w jakimś niezwykłym miejscu na świecie? Doskonale! Zafundujcie ukochanej osobie z okazji Walentynek przelot do miejsca, które zawsze chcieliście odwiedzić. Może do Taby w Egipcie, która kusi splendorem i pięknymi plażami. A może na Maderę, wyspę wiecznej wiosny? Narciarze mogą także wybrać lot do Bergamo i Dzień św. Walentego spędzić szusując po włoskich stokach.
Wszystkich zakochanych, którzy ciągle nie znaleźli inspiracji do podróży zapraszamy do Werony - miasta Romea i Julii. Nie ma lepszego miejsca na spędzenie 14 lutego, prawda?

0 komentarze: