Anna Stefańczyk,

Trzeci Best Western w Krakowie

16.1.13 Anonimowy 0 CommentsJuż za dwa miesiące do największej na świecie rodziny hotelowej dołączy kolejny obiekt - krakowski RT Galicya. Będzie to drugi hotel należący do sieci RT Hotels S.A., wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Satoria Group S.A. (dawny PUHIT), który rozpocznie działanie pod marką Best Western.  

Krakowska spółka RT Hotels po raz drugi zdecydowała się na przyłączenie swojego obiektu do Best Western. Decyzja została podjęta ze względu na korzyści, jakie firma odnotowała po przystąpieniu do sieci hotelu BEST WESTERN Kraków Old Town (dawny RT Monopol) w październiku 2011 roku.

Przed przystąpieniem do sieci hotelu BEST WESTERN Kraków Old Town liczyliśmy na wzrost rezerwacji, głównie zagranicznych. Tak też się stało. Zaczęło odwiedzać nas zdecydowanie więcej gości zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Rozpoznawalność marki i sprawdzony model biznesowy sprawiają, iż międzynarodowe firmy chętniej współpracują z nami planując podróże służbowe - mówi Anna Stefańczyk, Dyrektor Zarządzający RT Hotels. Doceniamy także przyjazne i elastyczne warunki współpracy oraz globalne wsparcie działań marketingowo-sprzedażowych, jakie oferuje sieć – dodaje.   

Zlokalizowany przy głównej trasie dojazdowej do Krakowa, 3 kilometry od centrum miasta, trzygwiazdkowy hotel RT Galicya oferuje 63 komfortowo urządzone pokoje. Ponadto do dyspozycji gości biznesowych oddaje w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która pomieści do 90 osób. Dzięki wprowadzeniu specjalnych udogodnień, udostępnianych na życzenie gości, takich jak łóżeczko, pościel czy wanienka dla dzieci, jest jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla rodzin podróżujących z dziećmi.

W procesie dostosowania obiektu do standardów Best Western spółka zdecydowała się na modernizację pokoi. Wymienione zostały m.in. wszystkie łóżka oraz telewizory, część pokoi wyposażono dodatkowo w sejfy, mini lodówki oraz kąciki wypoczynkowe z wygodną sofą i stolikiem. Na wiosnę RT Hotels planuje także odświeżenie fasady budynku.

Niezmiernie cieszy nas zarówno zaufanie jakim jesteśmy obdarzani przez partnerów biznesowych, jak i rozwój sieci w Polsce. Warto podkreślić, że spółka RT Hotels to kolejny podmiot, który na podstawie własnych doświadczeń zdecydował się na rozszerzenie współpracy z Best Western – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę. To najlepszy dowód na to, że nasz system się sprawdza – podsumowuje.

W ubiegłym roku hotel RT Galicya otrzymał prestiżowy certyfikat doskonałości za usługi na najwyższym poziomie, przyznawany przez największy na świecie serwis turystyczny TripAdvisor. Obiekt został również wyróżniony specjalnym certyfikatem w IV edycji konkursu „Hotel przyjazny rodzinie”.

RT Galicya, po BEST WESTERN Premier Kraków Hotel oraz BEST WESTERN Kraków Old Town będzie trzecim obiektem w Krakowie działającym pod marką Best Western. Wszystkie od wielu lat pełnią ważną rolę na mapie hotelowej stolicy Małopolski.  


O sieci Best Western

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

0 comments: