Dzień Świętego Walentego,

Brak Ci pomysłu na tegoroczne Walentynki? Przeżyj Paryż romantycznie!

16.1.13 Anonimowy 0 CommentsChyba każdemu Paryż kojarzy się z romantyczną  atmosferą, wąskimi uliczkami, które pozwalają uciec od wszechobecnego gwaru dużej metropolii, mostami, z których rozciągają się magiczne widoki na Sekwanę…

Piękno i urok francuskiej stolicy nigdy nie przestają zadziwiać zakochanych.
Aby zorganizować Wasz własny romantyczny weekend w Paryżu, nie wahajcie się zajrzeć na stronę internetową Biura Informacji Turystycznej w Paryżu, gdzie znajdziecie ciekawe oferty, pogrupowane na sześć kategorii:

Romantyczne przechadzki
Każdy ma swój sposób na spędzenie romantycznego popołudnia. Jedni chcieliby cieszyć się widokiem zachodzącego słońca na tarasie kawiarni Café de Flore, inni woleliby , trzymając się za ręcę, zagubić się wśród wąskich uliczek dzielnicy łacińskiej, a jeszcze inni pozować do wspólnego portretu na wzgórzu Montmartre. Decyzja należy do Was!

„Za jeden całus”: mosty Paryża
Paryż, jego rzeka, jego przystanie, jego mosty… czysty romantyzm. To właśnie tam, zakochani najczęściej przyrzekają sobie miłość  na wieki. Każdy z nich jest inny, każdy ma swój indywidualny czar i urok. Wy również dajcie się ponieść paryskiej legendzie i wybierzcie się z ukochanym lub  ukochaną podziwiać tę mieszankę pięknej architektury i romantycznego czaru.

Kolacje przy świecach
Liczne paryskie restauracje stworzyły specjalne oferty dla zakochanych par. Odpowiednia atmosfera, miejsce w kąciku sali, gdzie nikt i nic nie będzie Wam przeszkadzać, specjalnie dobrane menu.
Chcielibyście podbić serce  Waszego Romea lub Waszej Julii?
Zarezerwujcie stolik w jednej z restauracji, które z okazji  Dnia Świętego Walentego przygotowały wyjątkowe propozycje.

Romantyczne noce
Udany, romantycznie spędzony dzień trzeba zakończyć w jeszcze bardziej romantyczny sposób.
Przez cały luty, paryskie hotele oferują promocyjne ceny, tak aby Wasz walentynkowy wypad do Paryża był jeszcze bardziej udany.

Oferty specjalne
Paryż rozbudza marzenia zakochanych na całym świecie. Wielu z nich chciałoby spędzić Dzień Świętego Walentego właśnie w „Mieście miłości”. Akcja „Przeżyj Paryż romantycznie” organizowana już po raz siódmy, pozwoli wielu z Was spełnić  marzenia dzięki bardzo bogatej ofercie promocyjnej dla par. Święto Zakochanych będzie trwało w Paryżu przez cały luty. Partnerzy Biura Informacji Turystycznej i Kongresu przygotowali dla Was wiele zniżek i specjalnych atrakcji, między innymi 10% zniżka na 5 paryskich atrakcji: Czerwone Autobusy, statki”Bateaux Mouches”, wjazd na wieżę Montparnasse, Lido oraz park rozrywki Disneyland. Ponadto 3-dniowy Paris City Passport , który zawiera bilet na komunikację miejską i rejsy po Sekwanie oraz  kartę wstępu do muzeów, do kupienia po okazyjnej cenie.

Spacer we dwoje?Wspólne zakupy?Romantyczna kolacja przy blasku świec?Ucieczka od rzeczywistości do magicznych chwil zapomnienia?To wszystko znajdziecie w romantycznej stolicy Francji.
Wszystkie oferty do nabycia na naszej stronie internetowej oraz w pięciu punktach sprzedaży na terenie Paryża.

Romantyczne upominki
Perfumy, biżuteria, bielizna, zdjęcia, pamiątki oraz inne gadżety.Zdjęcia : © Atout France/Benoît Roland

0 comments: