Anna Maruszeczko,

Załoga Ryanair w charytatywnym kalendarzu

16.10.12 Anonimowy 0 Comments

Piękne dziewczyny w bieliźnie i strojach kąpielowych widniejące na zdjęciach to pracownice linii lotniczej. Dziś premierę miał Kalendarz Charytatywny Załogi Pokładowej Ryanair na 2013 rok.Nisko-kosztowa linia lotnicza Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (16 października) ogłasza, że Fundacja TVN została wybrana partnerem Kalendarza Charytatywnego Załogi Pokładowej Ryanair na 2013, z którego przychody sięgną nawet 100 000 Euro. Piękna załoga Ryanaira zebrała w sumie na cele charytatywne ponad 600 000 Euro od pierwszego wydania kalendarza w 2008. Kalendarz Charytatywny Załogi Pokładowej Ryanair na 2013, który został pokazany dzisiaj, jest jeszcze piękniejszy i ukazuje najseksowniejszych członków załogi Ryanair w bieliźnie i strojach kąpielowych.

 

Fundacje charytatywne, zgłosiły się w tym roku w rekordowej liczbie (ponad 450 aplikacji), jednak wybrana została jedna – Fundacja TVN i uzyska ona całość wpływów ze sprzedaży Kalendarza na 2013. Fundacja TVN jest jedną z największych organizacji charytatywnych w Polsce, co pokazują jej wyniki - od 2001 roku fundacja uzbierała 42 miliony Euro.

 

 

Kalendarz Ryanaira na 2013 będzie w sprzedaży

  • na pokładach Ryanair

  • na stronie ryanair.com

  • centrach Fundacji TVN w Polsce


Cena od 10 Euro / 45 zł

CAŁOŚĆ wpływów trafi do Fundacji TVN.

- Piękna załoga Ryanair z radością pokazuje wdzięki na cele charytatywne, a w tym roku wybrana została Fundacja TVN działająca na wielu polach w Polsce. Mamy nadzieję, że kalendarz przyniesie nawet do 100 000 Euro co wspomoże Fundację TVN w kupieniu sprzętu klinicznego służącego dzieciom chorym na mukowiscydozę - powiedział Michael O’Leary z Ryanaira. - Każdego roku 10 000 egzemplarzy kalendarza Ryanaira sprzedaje się bardzo szybko, a więc Ci którzy chcą pomóc Fundacji TVN mogą kupić ten wspaniały kalendarz na pokładach Ryanaira, na Ryanair.com lub w centrach Fundacji TVN w Polsce.

- Jesteśmy zadowoleni i zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani partnerem akcji charytatywnej Ryanair. Obecnie zbieramy fundusze na zakup sprzętu mającego pomóc dzieciom cierpiącym na mukowiscydozę i całość wpływów trafi właśnie na ten cel - powiedziała Anna Maruszeczko, v-ce prezes Fundacji TVN.


Video z tworzenia kalendarza dostępne jest na Ryanair.com oraz na YouTube.

Podczas dzisiejszej premiery kalendarza obecne były: Patrycja Wagner (Miss Stycznia); Patricia Turienzo Martin Albo (Miss Lutego); Casandra Amores (Miss Kwietnia); Monika Kaveckiene (Miss Czerwca); Harriet Frost (Miss Września); oraz Lynn Jimenez (Miss Października).0 komentarze: