Best Western,

Czwarty hotel Best Western na Pomorzu

7.8.12 Anonimowy 0 Comments

Zgodnie z zapowiedziami Best Western kontynuuje umacnianie swojej pozycji na Pomorzu. Już we wrześniu tego roku do sieci przystąpi czwarty obiekt w województwie pomorskim – hotel Bonum w Gdańsku.

Według szacunków ekspertów, liczba odwiedzających Polskę turystów zagranicznych z roku na rok będzie rosła. Już teraz jednym z najczęściej wybieranych przez nich miast jest Gdańsk. Cudzoziemcy doceniają przede wszystkim jego bogatą ofertą turystyczną oraz wysoką jakość usług hotelarskich. To właśnie dynamiczny rozwój oraz rosnąca popularność tej części Polski zadecydowały o rozbudowaniu oferty Best Western o obiekty położone na Pomorzu.

- Dostrzegamy potencjał Gdańska oraz całego województwa pomorskiego, dlatego też poszukując w ostatnim czasie nowych lokalizacji dla naszych hoteli, koncentrowaliśmy się na północy kraju – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę. - W wyniku tego jeszcze w tym roku pod szyldem Best Western zaczną działać cztery hotele na Wybrzeżu, w tym dwa w samym Gdańsku – dodaje Cristescu.

Trzygwiazdkowy Bonum zlokalizowany jest w ścisłym centrum gdańskiej starówki, w jednej z XVIII-wiecznych kamieniczek. Hotel udostępnia 32 elegancko urządzone pokoje z dostępem do Internetu, parking oraz restaurację serwującą dania kuchni regionalnej. To już kolejny, po Arkon Parku oraz Villi Aqua, obiekt dołączający do sieci Best Western, którego operatorem jest Grupa Dobry Hotel. Pod marką największej na świecie rodziny hotelowej zacznie funkcjonować już we wrześniu tego roku.

Oferta hotelu Bonum dostosowana jest do potrzeb gości ze wszystkich segmentów. W sezonie zdecydowaną większość z nich stanowią turyści zagraniczni (70-75% wszystkich rezerwacji).

- Najczęściej odwiedzają nas obywatele Finlandii, Norwegii, Niemiec, Rosji oraz Wielkiej Brytanii. Mamy nadzieję, że po przyłączeniu do rozpoznawalnej na całym świecie sieci uda nam się dotrzeć do jeszcze szerszej grupy gości  – mówi Marcin Stachów, dyrektor hotelu Bonum.

Dzięki bliskości portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, obiekt stanowi również doskonały wybór nie tylko dla gości przybywających zza granicy, ale również dla klientów korporacyjnych. Hotel dysponuje w pełni wyposażoną salą konferencyjną, która może pomieścić do 90 osób. Z myślą o organizatorach szkoleń oraz różnego rodzaju spotkań, przygotowano też specjalne pakiety konferencyjne po atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy usatysfakcjonowani kierunkiem rozwoju Best Western w Polsce. Oprócz stałego zwiększania liczby obiektów, udaje nam się również urozmaicać naszą ofertę, tak aby odpowiadała ona potrzebom zarówno klientów biznesowych, z którymi do tej pory była kojarzona nasza sieć w Polsce, jak również turystów poszukujących wypoczynku - podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu.

O sieci Best Western

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, która świętuje w  tym roku 66 lat swojej działalności. Do sieci należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny  oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. Best Western Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

0 comments: