EVA Air,

EVA Air otwiera bezpośrednie połączenie Tajpej – Stambuł

14.3.16 mm 0 Comments


EVA Air otwiera bezpośrednie połączenie Tajpej – Stambuł z 4 rejsami tygodniowo, rozbudowując połączenia code-share z Turkish Air.

Połączenie Tajpej – Stambuł obsługiwane będzieprzez Boeingi 777-300ER. Od 5 marca EVA Air wykonuje na tej trasie 4 rejsy tygodniowo. W inauguracyjnym rejsie udział wziął vice prezydent linii Glenn Chai oraz Ismet Erikan reprezentujący stronę turecką.

Pierwszy rejs EVA Air został uroczyście powitany na międzynarodowym lotnisku Ataturka w Stambule. Vice prezydent EVA Air Glenn Chai podkreślał istotność nowej trasy, dającej podróżnym łatwiejszy dostęp do Azji i Chin.

Trasa jest obsługiwana przez Boeingi 777-300ER oferujące wygodne fotele w klasie biznes (Royal Laurel), Premium Economy (Elite) i ekonomicznej. Fotele w klasie biznes łatwo rozkładają się do pozycji poziomej osiągając długość prawie 2 metrów. W klasie Elite wygodne i szerokie fotele zapewniają pasażerom pełen komfort. W klasie ekonomicznej podróżni mogą korzystać z rozrywki na pokładzie dzięki systemowi, w który jest zaopatrzony każdy fotel. Dodatkowo fotele posiadają możliwość ładowania urządzeń mobilnych. Wszyscy pasażerowie mogą liczyć na ciepłe powitanie i przyjazną obsługę.

W 2015 SKYTRAX przyznał EVA Air najwyższą nagrodą za czystość na pokładzie. Od wielu lat EVA otrzymuje też nagrody od Aero International przyznawane najlepszym liniom lotniczym świata. AirlineRatings.com sklasyfikował EVA Air na 7 miejscu wśród 10 najlepszych linii lotniczych świata oraz po raz trzeci z rzędu wśród 20 najbardziej bezpiecznych linii lotniczych.

Rejsy EVA Air do Stambułu startują z Tajpej wcześnie rano i lądują wystarczająco wcześnie by jeszcze tego samego dnia zdążyć na powrót do Tajpej. Jednocześnie wczesna pora przybycia do Stambułu daje szerokie możliwości podróżowania przez Stambuł do wielu miast w Europie korzystając z połączeń oferowanych przez Turkish Airline. W Tajpej samoloty ze Stambułu lądują wcześnie rano oferując dogodne połączenia z wieloma miastami Azji i Chin.

Trasa Numer rejsu Dni Odlot Przylot

Tajpej-Stambuł BR79 12.4.6. 00.55 07.45

BR2079 1234567 21.40 04.55+1

(code share z Turkish Air)


Stambuł-Tajpej BR80 12.4.6. 11.45 04.15+1

BR2080 1234567 01.10 18.35

(code share z Turkish Air)


Stambuł jest jedynym miastem na świecie leżącym na dwóch kontynentach. Jest to też ważny punkt przesiadkowy między wschodem a zachodem. Nowe połączenie EVA Air (code share z Turkish Airline) daje szerokie możliwości podróżowania do i z Tajwanu.

0 comments: