Budapeszt,

Zimowe zaproszenie do Budapesztu - trzy noce za cenę dwóch lub czterynoce za cenę trzech

31.10.14 Anonimowy 0 Comments

Wyobraź sobie kąpiel w gorącym SPA na wolnym powietrzu pod ciemnym, zimowym niebem lub sączenie grzanego, czerwonego wina w świetle tysięcy migających lampek z bożonarodzeniowego targu na placu Vörösmarty. Wyobraź sobie obfity, węgierski obiad na brzegach Dunaju z rozpostartą przed tobą majestatycznie oświetloną Dzielnicą Zamkową.

emirates dubaj budapeszt  491461771-75
To tylko niektóre z uroków, które niesamowita stolica Węgier, Budapeszt, ma do zaoferowana swoim zimowym gościom, i które czynią z niej czarujące miejsce, warte odwiedzenia zarówno zimą, jak i latem.

By zachęcić gości do dłuższego pobytu i umożliwić im jak najlepsze skorzystanie ze swego zimowego wypadu, wiodące hotele miasta po raz kolejny przygotują specjalną promocję „Zimowe Zaproszenie do Budapesztu” trwającą od 1-go listopada 2014 roku do 5-go kwietnia 2015 roku. Goście będą mogli zatrzymać się na „trzy noce za cenę dwóch”, lub „cztery noce za cenę trzech” w wielu 3-, 4- i 5-cio gwiazdkowych hotelach oraz skorzystać bezpłatnie z jednego z trzech dowolnie wybranych zabytkowych SPA w mieście (Gellért,  Rudas oraz z ulubionej przez mieszkańców łaźni Lukács), co czyni z Budapesztu jedno z najbardziej intratnych miejsc do spędzenia tegorocznych ferii zimowych.  Inni partnerzy także oferują zniżki na swoje usługi, takie jak zwiedzanie typu Hop-on Hop-off , Tuk-Tuk, rejsy po rzece  z Legenda Ltd., wstęp do kąpieliska Széchényi (50%) oraz Ramady Aquaworldu (50%) . W tym roku do akcji przyłączyli się również inni usługodawcy : restauracja Gundel i Butik Gundel, Węgierskie Muzeum Narodowe, Restauracja Kárpátia, Centrum Roberta Capy, Muzeum -Dom Mai Manó, restauracje Symbol i Széchényi.
Do 31 grudnia goście w prezencie dostaną lampkę grzanego wina na jarmarku adwentowym przed bazyliką św. Stefana.

Oferty można zamawiać w sklepie Expedii oraz Hotels.com, a także na stronie internetowej promocji  www.budapestwinter.com .

0 komentarze: