Ryanair: Milion pasażerów i kolejne promocje

19.8.14 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair  ogłosiła przewiozła właśnie milion pasażerów w 2014r. z/do Warszawy/Modlina.

1mln pax WMI ryanair modlin warszawa

 

Milionowym pasażerem Ryanaira w Modlinie w 2014r. został Pan Jacek Dziedzic, który wraz z żoną Olgą oraz sześciomiesięcznym synkiem Aleksandrem leciał do Bolonii. Pan Jacek stwierdził, że „wspólnie z Ryanair rozpoczyna przygodę życia startując z Lotniska w Modlinie”. Cała rodzina wkracza w nowy etap życia, ponieważ przeprowadza się służbowo za granicę. Pan Jacek otrzymał bilety na przelot w dwie strony od przedstawicielki linii Ryanair oraz zestaw upominków od Lotniska Warszawa Modlin. Był on bardzo mile zaskoczony wygraną, tym bardziej, że pierwszy raz leciał w podróż z Modlina.

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje aż 26 połączeń z Warszawy/Modlina, a w październiku 2014r. otwiera w Modlinie swoją bazę, co oznacza dalszy wzrost jego aktywności:

  • 2 stacjonujące samoloty

  • 7 nowych połączeń w sezonie zimowym do Gdańska, Madrytu, Shannon, Wrocławia, na Teneryfę, Gran Canarię i Fuerteventurę

  • Wzrost lotów ze 174 do 276 tygodniowo

  • 2 mln pasażerów

  • 2 tys. stanowisk pracy “na miejscu” *


 

Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z Ryanair, powiedziała w Modlinie:

- Chcielibyśmy bardzo pogratulować Lotnisku Warszawa/Modlin, ponieważ właśnie dzisiaj został tu odprawiony milionowy pasażer w 2014r. Już niedługo nasza obecność w Modlinie jeszcze bardziej wzrośnie, jako że w październiku 2014r. otwieramy tutaj naszą bazę i uruchamiamy 7 nowych połączeń w sezonie zimowym, w tym na Wyspy Kanaryjskie.

Jest nam niezmiernie miło podarować Panu Jackowi Dziedzicowi bilety na przeloty w dwie strony, tym bardziej, że Pan Jacek rozpoczyna dziś nową przygodę i przeprowadza się na stałe za granicę. Mamy nadzieję, że dzięki podróżom z linią lotniczą Ryanair coraz więcej Polaków będzie mogło zwiedzić różne zakątki Europy. Biorąc pod uwagę sukces pakietu usług dla rodzin - Family Extra oraz wprowadzenie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, aplikacja mobilna, czy możliwości korzystania z opcji płatności PayPal, jesteśmy przekonani, że liczba pasażerów podróżujących z nami będzie jeszcze szybciej wzrastać. Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny: niebawem wprowadzimy specjalny pakiet biznesowy, co zapewni dynamiczny wzrost liczby pasażerów podróżujących z nami w celach biznesowych.

Aby uczcić dynamiczny rozwój Lotniska Warszawa/Modlin ogłaszamy promocję na bilety z Modlina, które można kupić w bardzo niskich cenach, rozpoczynających się już od 39 zł (włączając podatki i opłaty) na podróż od września do listopada 2014 r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (25 sierpnia), do północy.”

* Według badań ACI, na każdy milion pasażerów przypada 1000 miejsc pracy utrzymywanych “na miejscu”.

 

0 komentarze: