Jak latać tanimi liniami – specjalne porady Jakuba Porady

25.6.14 Anonimowy 0 Comments

Na lotnisku Warszawa Modlin odbyły się warsztaty poświęcone taniemu podróżowaniu. Gościem specjalnym i prowadzącym spotkanie był Jakub Porada, autor książki „Porada da radę. Tanie Latanie”. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się o zmianach w Ryanair i najnowszej ofercie dla rodzin z dziećmi - Family Extra.


Pasażerowie podróżujący z Modlina dowiedzieli się, kiedy najkorzystniej kupować bilety, co warto zabrać ze sobą w podróż oraz w jaki sposób spakować się przed wylotem tanimi liniami. Jakub Porada, na przykładzie wyszukiwarek połączeń oraz stron przewoźników m. in. Ryanair.com, pokazywał na co warto zwrócić uwagę w trakcie kupowania biletów.

Ciekawym elementem wykładu było porównanie kosztów krótkich zagranicznych wyjazdów z kosztami podróży po Polsce – okazuje się, że przy umiejętnym zaplanowaniu podróży, Europa jest w zasięgu każdego.
W drugiej części spotkania, którą prowadziła Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na Europę Środkową i Wschodnią Ryanair, omawiane były strategiczne zmiany przewoźnika oraz nowa oferta dla rodzin - Family Extra. Pani Klaudia opowiedziała o nowych zniżkach na bilety dla najmłodszych, ubezpieczenia oraz bagaże rejestrowane (aż 50% dotychczasowej ceny). Ponadto przypomniała, że pasażerowie podróżujący z niemowlakami mogą wnieść na pokład bezpłatny bagaż do 5kg, a także dwie bezpłatne sztuki sprzętu dla dzieci np. fotelik samochodowy i wózek.
Wszyscy bardzo pozytywnie komentowali zmiany w Ryanair.
Pani Joanna Konrad, podróżująca do Alicante z synem Tymoteuszem powiedziała po szkoleniu: „Jestem mile zaskoczona, zmiany są bardzo pozytywne. Na pewno skorzystam ze zniżek. Bardzo podoba mi się nowa strona Ryanair - jest prostsza, ułatwia rezerwację i odprawę online. Nie ma żadnych ukrytych opłat.”
Dla uczestników szkolenia zorganizowany został konkurs, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody: książki Jakuba Porady, vouchery na bezpłatną podróż ModlinBusem, talony na produkty dostępne w Coffee Express oraz podwójne bilety Ryanair.
Dowiedziałem się o konkursie wczoraj na portalu Facebook, na profilu lotniska w Modlinie. Dawno nie wygrałem tak wspaniałej nagrody. Specjalnie przyjechałem dziś na lotnisko, aby dowiedzieć się więcej o tanim podróżowaniu i tanich lotach. Jak się okazało czekała na mnie miła niespodzianka - powiedział Artur Ragus, jeden z laureatów dzisiejszego konkursu, który wygrał dwuosobowy bilet na przelot linią Ryanair.
Wszystkie tego typu działania mają na celu pokazanie pozytywnych zmian jakie zachodzą zarówno u przewoźnika jak i na Lotnisku Warszawa/Modlin, a których celem jest poprawa komfortu podróży we wszystkich jej aspektach.

0 komentarze: