EUROPA,

Wizz Air z nowym połączeniem z polskiego lotniska do Rzymu

2.7.24 mm 0 Comments

Wizz Air dodaje do swej siatki nową trasę z Poznania do Rzymu Fiumicino, zwiększając tym samym liczbę połączeń z Polski. Kierunek zostanie uruchomiony 28 października 2024 roku, a loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki).Rzym, miasto z bogatą historią i ogromnym znaczeniem kulturalnym, zapewnia podróżnym dostęp do takich zabytków jak Koloseum, Forum Romanum czy Fontanna di Trevi. Słynący ze swoich kulinarnych specjałów i artystycznych skarbów, Rzym oferuje niezapomniane wrażenia dla każdego odwiedzającego.
Od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce, ponad 20 lat temu, w maju 2004 roku, Wizz Air jest siłą napędową w rozszerzaniu połączeń lotniczych w całej Europie i poza nią. Zaangażowanie linii w zrównoważony rozwój i doskonałość operacyjną uczyniło ją liderem w branży lotniczej.
Nowa trasa z Poznania zapewnia polskim turystom wygodny dostęp do jednego z najbardziej ekscytujących miast Europy.

• Wizz Air wzmacnia siatkę połączeń z Polski dzięki nowym bezpośrednim lotom z Poznania do Rzymu Fiumicino
• Połączenia z Poznania do Rzymu Fiumicino rozpoczną się 28 październik 2024 r.

- Z radością ogłaszamy ekspansję naszej siatki połączeń z Polski dodając nową trasę WIZZ. Dzięki stałemu rozwojowi oraz zaangażowaniu w tworzenie jak najlepszych możliwości podróży pasażerom, już dziś możemy poinformować o nowym połączeniu z Poznania do Rzymu – jednego z najbardziej kultowych miejsc w Europie. Dzięki najnowszemu połączeniu Wizz Air łączy Polskę z ponad 150 miejscami docelowymi w 26 krajach, co wzmacnia nasze zobowiązanie do zapewnienia dostępnych i niezawodnych podróży lotniczych - mówi Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
 
Pasażerowie mogą bezpiecznie rezerwować bilety z WIZZ Flex. Dzięki usłudze WIZZ Flex pasażerowie mogą anulować lot do trzech godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać natychmiastowy zwrot 100% ceny biletu w postaci kredytu na koncie WIZZ.
 
Bilety są już dostępne na stronie wizzair.com oraz w aplikacji mobilnej WIZZ, a ceny zaczynają się od 109 PLN. 

0 comments: