Burj Al Arab,

Madera po raz kolejny na podium. Wyspa po raz dziewiąty z wyróżnieniem World Travel Awards

5.12.23 mm 0 Comments

Madera ma powody do radości. Portugalska wyspa po raz dziewiąty z rzędu zdobyła nagrodę World Travel Awards w kategorii „Wiodący kierunek wyspiarski na świecie”. Wyniki zostały ogłoszone 1 grudnia w kultowym Burj Al Arab w Dubaju, podczas gali 30. edycji World Travel Awards.

Jazda na toboganach, jedna z szalonych atrakcji Madery Carreiros do Monte4@miguelmoniz

Sekretarz regionalny ds. turystyki i kultury oraz prezes Biura Promocji Madery Eduardo Jesus podkreślił, że nagroda przyznawana Maderze od 2015 roku stanowi „potwierdzenie uznania dla pracy wykonanej przez cały sektor w celu pozycjonowania regionu jako wyjątkowej destynacji, która przez 12 miesięcy w roku urzeka gości z całego świata swoją unikatową naturą i kulturą, a także różnorodnymi doświadczeniami”.
 
Korzystając z okazji, Eduardo Jesus przypomniał, że ta nagroda dowodzi, że wybory dokonane w zakresie pozycjonowania Madery w ostatnich latach pod względem promocji i komunikacji, a także certyfikacji zrównoważonego rozwoju destynacji, były właściwe. „Ta nagroda należy się Maderze, wszystkim osobom, które na co dzień pracują w branży turystycznej, a przede wszystkim tym wszystkim, którzy nas wybierają i odwiedzają wyspę często wielokrotnie, bo czują się tu jak w domu. To właśnie ta więź emocjonalna wyróżnia nas spośród innych miejsc na świecie” – podkreśla.
O tę nagrodę razem z Maderą ubiegało się 19 innych kierunków ze wszystkich kontynentów: Bali (Indonezja), Barbados, Wyspy Cooka, Kreta (Grecja), Fidżi (Ocean Spokojny), Filipiny, Hawaje (USA), Turks i Caicos (Karaiby). ), Jamajka (Karaiby), Little Corn Island (Nikaragua), Malediwy (Ocean Indyjski), Majorka (Hiszpania), Mauritius (Ocean Indyjski), St Lucia (Karaiby), Sardynia (Włochy), Seszele (Ocean Indyjski), Singapur, Tahiti i Zanzibar (Tanzania).
 
Warto pamiętać, że 29 września region zdobył nagrodę dla najlepszego kierunku wyspiarskiego w Europie w europejskiej edycji konkursu World Travel Awards.
Nagrody World Travel Awards, utworzone w 1993 r., przyznawane są co roku w celu uznania, nagradzania i świętowania doskonałości we wszystkich kluczowych sektorach branży turystycznej i hotelarskiej. Są to jedne z głównych nagród w tych sektorach i przyznawane są po głosowaniu internetowym przeprowadzanym przez społeczeństwo i profesjonalistów z branży turystycznej.

0 comments: