Linie lotnicze,

Chania, Werona, Katania i Nicea z cenami od 69 zł. Bilety już w sprzedaży

13.11.23 mm 1 Comments

Wizz Air pochwalił się nowym rekordem - przewiózł 33 milionów pasażerów w okresie od kwietnia do września 2023 roku. Dobre wyniki zachęcają przewoźnika do ogłaszania nowych połączeń. Wśród kierunków: Werona (Włochy), Madera (Portugalia), Chania (Grecja), Nicea (Francja) oraz Dubrownik (Chorwacja).

 
Wynik wskazuje na znaczący wzrost w przewozach europejskiego przewoźnika – liczba pasażerów wzrosła o ponad 24% w porównaniu z latem poprzedniego roku. Najczęściej pasażerowie dokonują rezerwacji z wyprzedzeniem. Podróżni korzystali z chwil odpoczynku podczas wakacji na plaży, zwiedzając miasta lub spędzając czas na spotkaniach z rodziną.
 
W odniesieniu do wyników z sezonu letniego w ubiegłym roku, w Polsce Wizz Air tego lata osiągnął wzrost liczby pasażerów na poziomie ponad 28%, przy wskaźniku realizacji lotów wynoszącym 99,59%. Najpopularniejszymi kierunkami wśród klientów z Polski były Włochy, Grecja, Hiszpania i Chorwacja.
Dobre wyniki zachęciły przewoźnika do ogłoszenia nowego, letniego rozkładu lotów 2024 – bilety na połączenia są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 69 złotych**, zachęcając pasażerów do planowania wakacji i dokonywania rezerwacji w przystępnych cenach. Pasażerowie mogą rezerwować loty do popularnych miejsc, takich jak: Werona (Włochy), Madera (Portugalia), Chania (Grecja), Nicea (Francja) oraz Dubrownik (Chorwacja).
 
- Jesteśmy zachwyceni, że tego lata ponad 33 miliony osób wybrały loty linią Wizz Air. Co więcej, cieszymy się, że zapewniliśmy im nasze najwyższe standardy podróży. Wizz Air udowadnia, że można podróżować łatwo i w przystępnych cenach – dlatego już oferujemy klientom szeroki wybór lotów na przyszłe wakacje. Nie możemy się doczekać, aby na pokładach samolotów naszej młodej i wydajnej floty powitać jeszcze więcej pasażerów oraz umożliwić im odkrywanie świata i tworzenie najlepszych wspomnień po wiedział Roland Tischner, Managing Director w Wizz Air Hungary

Loty są dostępne teraz w aplikacji mobilnej Wizz Air lub online na stronie przewoźnika.

** Cena w jedną stronę zawiera opłatę administracyjną. W zestawie jedna torba podręczna (maks. 40x30x20cm). Torba na kółkach oraz każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega dodatkowym opłatom. Cena dotyczy wyłącznie rezerwacji dokonanych na wizzair.com i aplikacji mobilnej
WIZZ. Liczba miejsc w podanych cenach jest ograniczona.

1 komentarz:

  1. Nigdy nie byłam za granicą, więc przyznam szczerze, że takie tanie loty bardzo kuszą! Póki co jednak nie mam czasu ani pieniędzy, aby taki wyjazd zaplanować. Mimo wszystko nie załamuję się, bo za niedługo czeka mnie wyjazd firmowy w góry!

    OdpowiedzUsuń