atrakcje Cypru,

Z Radomia do Larnaki. Wizzair rozbudowuje polską siatkę połączeń

10.10.23 mm 0 Comments

 Wizz Air startuje ze swoim pierwszym połączeniem z Radomia. Nowa trasa wiedzie do Larnaki, zapewniając polskim podróżnym możliwość odkrywania cudownych miejsc na Cyprze.

Począwszy od 13 grudnia 2023 r. Wizz Air oferuje loty do Larnaki dwa razy w tygodniu. Położona nad brzegiem Morza Śródziemnego Larnaka to miejsce, które łączy bogatą historię, wspaniałe krajobrazy i nowoczesny urok. Dzięki dziewiczym plażom i zabytkom, Larnaka zapewnia różnorodną gamę atrakcji. Ponadto, jednodniowe wycieczki do starożytnego miasta Kourion lub malowniczych gór Troodos pozwalają podróżnym poznać bogate dziedzictwo Cypru i wspaniałe krajobrazy, które sprawią, że każdy dzień stanie się wspaniałą przygodą. Wraz z inauguracją lotów z Radomia do Larnaki podróżnych czekają niezapomniane przeżycia na tej urzekającej wyspie.

Położona nad brzegiem Morza Śródziemnego Larnaka to miejsce, które łączy bogatą historię, wspaniałe krajobrazy i nowoczesny urok. Dzięki dziewiczym plażom i zabytkom, Larnaka zapewnia różnorodną gamę atrakcji.fot. travelerdeluxe

- Jest nam niezmiernie miło ogłosić nową trasę z Radomia. Ta ekspansja jest świadectwem naszej misji uczynienia podróży lotniczych bardziej dostępnymi i przyjemnymi dla coraz większej liczby pasażerów. Cieszymy się, że możemy zaoferować nowe miejsce wypoczynku dla podróżnych z Radomia. Z niecierpliwością czekamy na obsługę pasażerów na tej trasie i zapewnienie im wyjątkowych wrażeń. Pasażerowie mogą oczekiwać najwyższych standardów obsługi, komfortu i bezpieczeństwa dzięki naszej nowoczesnej flocie i oddanej załodze, która stara się, aby każdy lot był beztroski i przyjemny - powiedziała Sasha Vislaus, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

- Bardzo cieszę się z decyzji Wizz Air. Jest to fantastyczna wiadomość nie tylko dla Lotniska Warszawa-Radom, ale również dla naszych pasażerów. Jestem przekonany, że połączenie naszego partnera zyska popularność, a nasza baza pasażerska będzie dynamicznie rosła. W krótkim czasie od otwarcia pobiliśmy zbiorczy wynik z kilku lat działalności starego portu. To dowód, że Lotnisko Warszawa-Radom już osiągnęło sukces i na trwałe wpisało się na mapę lotniczej Polski – mówi mówi Stanisław Wojtera, prezes Polskich Portów Lotniczych S.A.

Bilety na najnowsze połączenie są już w sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ceny rozpoczynają się od PLN 159zł.**

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z POLSKI
 
TRASA                                    DNI                      CENY OD**            START
Radom- Larnaka              środa, sobota        159zł                        13 grudnia 20230 comments: