Aneta Lewandowska,

Sofitel Warsaw Victoria zwycięzcą w dwóch międzynarodowych konkursach branży turystycznej

5.10.23 mm 0 Comments

Apartament Prezydencki legendarnego hotelu Sofitel Warsaw Victoria (Poland’s Leading Hotel Suite) z nagrodą na gali wręczenia nagród dla najlepszych marek i obiektów branży turystycznej w Europie, organizowanej przez World Travel Awards. Hotel otrzymał też statuetkę w kategorii Poland’s Leading City Hotel.

World Travel Awards Justyna Wolańska i Aneta Lewandowska

Zwycięski Apartament Prezydencki to połączenie współczesnej elegancji z komfortem wypoczynku
i pracy. Mieści się na najwyższym, 7. piętrze i jest luksusową rezydencją z wyjątkowymi udogodnieniami, technologią oraz pięknym widokiem na plac Piłsudskiego. Zaprojektowany przez francuskiego architekta wnętrz Didiera Gomeza (znany z takich projektów jak: prywatna rezydencja Harrisona Ford’a, siedziba główna Kenzo oraz Christiana Dior’a) apartament składa się z holu recepcyjnego, przestronnego salonu (48 m2) z biokominkiem, aneksu kuchennego oraz garderoby (7,5 m2). Elegancka sypialnia (18 m2) z cudownie miękkim łóżkiem Sofitel MyBed™ oraz marmurowa łazienka z jacuzzi, sauną i zapewniają chwile przyjemności i intymności.

Organizacja World Travel Awards została założona w 1993 roku, aby doceniać, nagradzać 
i celebrować doskonałość we wszystkich sektorach branży turystycznej. Dziś marka WTA jest rozpoznawana na całym świecie jako symbol jakości, a zwycięzcy wyznaczają trendy, do których dążą wszyscy przedstawiciele branży. Każdego roku WTA obejmuje cały świat serią regionalnych ceremonii galowych organizowanych w celu nagrodzenia indywidualnego i zbiorowego sukcesu
w każdym kluczowym regionie geograficznym.
 

Aż trzy statuetki od Luxe Global Awards 2023.

 
Po raz kolejny Sofitel Warsaw Victoria został laureatem w konkursie Luxe Global Awards. Na Gali odbywającej się 30 września w Bangkoku ogłoszono zwycięskie kategorie: Best Luxury Hotel & Conference Centre Globally, Best Luxury Banquet/Event Hotel Globally oraz bardzo ważna personalna nagroda dla Michała Trzeciaka jako Najlepszego Dyrektora Operacyjnego w Polsce (Best Operations Manager in Poland).
Michał Trzeciak dołączył do zespołu Sofitel Warsaw Victoria w kwietniu 2021 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2009 roku w hotelu Mercure Warszawa Grand, gdzie pełnił funkcje m.in. kierownika ds. relacji z gośćmi, a później kierownika recepcji. W 2014 przerwał karierę hotelarską
 na rzecz zdobywania doświadczenia w branży lotniczej, powracając do działu audytu wewnętrznego w Orbis w 2017 roku w roli starszego specjalisty ds. audytu wewnętrznego w Accor Services Poland.
 
Sofitel Warsaw Victoria oferuje ponad 1500 m2 powierzchni bankietowej, konferencyjnej
i wystawienniczej, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz wyśmienite propozycje menu bankietowego. Profesjonalny zespół Magnifique Meetings dba o wyjątkową scenerię oraz perfekcyjne przygotowanie każdego spotkania. 18 sal konferencyjnych, w tym modułowa sala balowa
z wbudowaną sceną, garderobami oraz foyer umożliwiają organizację wielu formatów wydarzeń: konferencji, spotkań biznesowych, wystaw, wesel czy też uroczystych kolacji.
 
Organizacja Luxe Global została założona w 2021 roku, aby wzmocnić i zaprezentować najbardziej luksusowe hotele, spa i restauracje z całego świata. Dzięki przejrzystemu systemowi głosowania
z rygorystycznymi wymaganiami, Luxe Global tworzy sprawiedliwą przestrzeń, aby otrzymać globalne uznanie za doskonałą obsługę i eksperckie zarządzanie.
 0 comments: