Akaba,

Bezpośrednio do Belgii i Jordanii z polskiego lotniska. Nowe trasy

5.10.23 mm 1 Comments

Do Belgii i Jordanii z Katowic - Wizz Air ogłasza nowe trasy. Dwa nowe, długo wyczekiwane połączenia, pozwolą na bezpośrednie dotarcie do do Akaby oraz Brukseli Charleroi.


Połączenia z Katowice Airport do Akaby w Jordanii oraz Brukseli Charleroi w Belgii są dostępne przez cały rok i będą obsługiwane dwa razy w tygodniu. 

Wizz Air rozpoczął działalność na lotnisku Katowice Airport w maju 2004 roku i przez ostatnie 19 lat działalności przewiózł ponad 25 milionów pasażerów. Dzięki nowym lotom przewoźnik poszerzy swoją ofertę z regionu o nowe połączenia do Jordanii i Belgii. Wizz Air pozostaje mocno zaangażowany w rozwój na lotnisku w Katowicach, a także w polski rynek oraz w zapewnianie swoim pasażerom doskonałych usług w połączeniu z niskimi cenami. Linia posiada obecnie w bazie operacyjnej w Katowicach 6 samolotów, które umożliwiają obsługę 35 tras do 20 krajów.

- Z radością ogłaszamy rozwój siatki Wizz Air w Polsce poprzez dodanie dwóch nowych, ekscytujących tras do naszej bazy na lotnisku w Katowicach. Dodajemy trasy z Katowic do Akaby w Jordanii, fantastycznego miejsca na wakacje, oraz Brukseli Charleroi w Belgii, z głębokim przekonaniem, że wyjątkowo niskie ceny Wizz Air i bogata oferta połączeń sprawią, że podróże będą przystępne cenowo dla wszystkich pasażerów i pozwolą zaplanować fascynujące podróże i zwiedzać świat. Z niecierpliwością czekamy na powitanie pasażerów na pokładach samolotów WIZZ - powiedziała Zsuzsa Trubek, managerka ds. Komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

- Od prawie 20 lat, na wielu różnych płaszczyznach, trwa dobra współpraca Katowice Airport i Wizz Air. Cieszymy się, że nasz biznesowy partner cały czas dba o rozwój siatki połączeń ze swojej katowickiej bazy. Zarówno Bruksela-Charleroi, jak i Akaba to trasy, które z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem – mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.

Wszystkie loty Wizz Air są obsługiwane samolotami Airbus A320 ze 180 miejscami, samolotami A321 z 230 miejscami, samolotami Airbus A320neo ze 186 miejscami i samolotami Airbus A321neo z 239 miejscami

1 komentarz:

  1. Do Belgii to lepiej tak - https://www.belgia.busy.travel/
    W naszym przypadku to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, bo można zabrać więcej rzeczy. Niby do samolotu również, ale to już stawki z innej półki... Grubo liczą za duże bagaże ;-)

    OdpowiedzUsuń