Dubaj,

Dubaj zapowiada park tematyczny poświęcony Realowi Madryt

5.10.23 mm 0 Comments

Park tematyczny poświęcony Realowi Madryt w kompleksie parków rozrywki w Dubaju (Dubai Parks and Resorts) - powstanie takiego kompleksu to plany miasta na najbliższy czas. Fani Dubaju i Realu Madryt mają powody do radości. 

Park tematyczny poświęcony Realowi Madryt w kompleksie parków rozrywki w Dubaju (Dubai Parks and Resorts) - powstanie takiego kompleksu to plany miasta na najbliższy czas. Fani Dubaju i Realu Madryt mają powody do radości.

Dubajski Departament Turystyki, Marketingu i Handlu (DCTCM) znany jako Visit Dubai nawiązał przełomową współpracę z hiszpańskim klubem piłkarskim Real Madryt. Wieloletni kontrakt to obietnica wielu ekscytujących działań, wyjątkowych momentów dla kibiców i unikalnych doświadczeń dla fanów Dubaju i Realu Madryt. Jednym z planów jest otwarcie parku tematycznego poświęconego Realowi Madryt w kompleksie parków rozrywki w Dubaju (Dubai Parks and Resorts).

Współpraca z najlepszym klubem sportowym na świecie doskonale wpisuje się w ambitne plany Dubaju, aby umocnić swoją pozycję jednego z trzech najpopularniejszych miast na świecie. Współpraca rozpoczęła się we wrześniu tego roku i będzie dotyczyła obu sekcji Realu Madryt – męskiej i kobiecej – występujących na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Już niedługo Dubaj zawita na Santiago Bernabéu, by zaoferować kibicom niezapomniane wrażenia i usługi na najwyższym poziomie.

Issam Kazim, dyrektor generalny Dubai Corporation for Tourism and Commerce Marketing (DCTCM), oraz Florentino Pérez, prezes Realu Madryt, oficjalnie ogłosili partnerstwo podczas ceremonii w Ciudad Real Madrid w obecności José Ángela Sáncheza, dyrektora wykonawczego klubu, oraz Emilia Butragueño, legendy Realu Madryt i dyrektora ds. instytucjonalnych Realu Madryt.

Emilio Butragueño, dyrektor ds. relacji instytucjonalnych Realu Madryt, skomentował: 

- Jesteśmy bardzo dumni z nowego partnerstwa z  Visit Dubai, która jest pierwszą destynacją, która została oficjalnym partnerem klubu. Oferta Dubaj dąży do doskonałości na wszystkich poziomach, co jest wartością podzielaną przez Klub. Jesteśmy zachwyceni możliwością pokazania tego ekscytującego miasta milionom miłośników klubu na całym świecie.
 
Issam Kazim, dyrektor generalny DCTCM, powiedział: 

- Cieszymy się na naszą współpracę z Realem Madryt. Ten przełomowy sojusz między Dubajem a najlepszym klubem na świecie opiera się na wspólnej wizji i wartościach, zgodnie z którymi każde osiągnięcie stanowi motywację do osiągania nowych sukcesów. Naszym celem jest umocnienie pozycji Dubaju w pierwszej trójce najpopularniejszych miast na świecie, a ten strategiczny sojusz pozwoli nam połączyć siły wiodącego kierunku podróży i najsłynniejszego zespołu na świecie, aby potwierdzić pozycję Dubaju jako najlepszego miasta do życia, pracy i wypoczynku.

Sukces Dubaju kryje się w bliskich relacjach między sektorem publicznym i prywatnym, a nowa współpraca z Realem Madryt opiera się na wieloletnim partnerstwie, podtrzymywanym przez linie lotnicze Emirates od 2011 roku. To również idealny moment na otwarcie parku tematycznego poświęconego Realowi Madryt w kompleksie parków rozrywki w Dubaju (Dubai Parks and Resorts). Będzie to największy park tematyczny na Bliskim Wschodzie, co dodatkowo zwiększy różnorodność oferty turystycznej miasta. Na terenie parku, unikatowego na skalę światową, znajdziemy liczne atrakcje związane z Realem Madryt, takie jak muzeum, park rozrywki i gry zręcznościowe dla fanów piłki nożnej, a także sklepy z pamiątkami poświęconymi wybitnej historii drużyny. 


- Łączy nas dążenie do doskonałości, umiejętności przywódcze, talent i innowacyjność. Nie możemy się doczekać, aby cieszyć się wspólnymi sukcesami i zaprezentować światu zwycięską postawę Dubaju i Realu Madryt  – dodał Kazim.
 

 

0 comments: