Gdańsk,

Wizz Air przewiózł 25 milionów pasażerów w Gdańsku

28.7.23 mm 0 Comments

Wizz Air przewiózł 25 milionów pasażerów do i z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. To wyjątkowe wydarzenie jest wyrazem zaangażowania linii Wizz Air w rozwój lotnictwa w regionie, a także zapewnienie niskokosztowych taryf pasażerom.

Linia lotnicza Wizz Air świętowała przewiezienie 25 milionów pasażerów na trasach z i do Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Od rozpoczęcia działalności w Porcie Lotniczym Gdańsk w 2004 roku, Wizz Air mocno ugruntował swoją bazę, posiadając obecnie 7 samolotów typu Airbus i jest obecnie kluczowym graczem na rynku, łącząc pasażerów z 35 miejscami docelowymi w 17 krajach. Pasażerowie WIZZ mają możliwość podróżowania z Gdańska między innymi do takich miejsc jak: Alicante, Kopenhaga, Kutaisi, Larnaka, Malaga, Oslo, Reykjavík Split, Teneryfa, Tirana i wiele innych. Koncentracja przewoźnika na zadowoleniu klienta w połączeniu z jego stale rosnącą siatką połączeń przyczyniła się do tego niezwykłego osiągnięcia.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, położony w północnej Polsce, jest kluczowym portem lotniczym dla bazy Wizz Air i jej działalności. W wyniku stałego rozwoju linii i wprowadzania nowych tras, liczba przewożonych pasażerów sukcesywnie wzrastała na przestrzeni lat. To niezwykłe osiągnięcie jest dowodem na niesłabnącą popularność Wizz Air i duży popyt na niskokosztowe loty do i z Gdańska.
- Jesteśmy dumni, że osiągnęliśmy ten historyczny kamień milowy, jakim jest przewiezienie 25 milionów pasażerów na lotnisku w Gdańsku. Jest to dowód zaufania i lojalności, jakimi nasi pasażerowie obdarzyli WIZZ przez lata. Niezmiennie staramy się oferować najniższe ceny, doskonałą obsługę i rozbudowaną siatkę miejsc docelowych, aby zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów - mówi Zsuzsa Trubek, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.
 
- Cieszymy się, że możemy dziś w Gdańsku celebrować 25 milionów obsłużonych pasażerów linii lotniczej Wizz Air – naszego kluczowego przewoźnika. Wiele zmieniło się od 2004 roku, kiedy Wizz Air uruchomił swoje pierwsze połączenie z Gdańska do Londynu-Luton. Dziś, po 19 latach, dzięki naszej współpracy możemy zaproponować naszym pasażerom bogatą siatkę połączeń. Wspólnie dążymy do realizacji coraz to nowych celów, dzięki czemu zarówno linia lotnicza Wizz Air jak i Port Lotniczy Gdańsk mogą pochwalić się dynamicznym rozwojem. Mam nadzieję, że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie tak owocna jak do tej pory - tłumaczy Tomasz Kloskowski, Prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.
 
Sukces Wizz Air w Gdańsku jest częścią strategii rozwoju połączeń lotniczych i stymulowania turystyki w regionie. Konsekwentnie rozwijając siatkę Wizz Air i inwestując w nowoczesną flotę, linia lotnicza zamierza dalej wzmacniać pozycję Portu Lotniczego Gdańsk jako bramy dla podróżnych poszukujących niskokosztowych opcji podróżowania po Europie.


0 comments: