Linie lotnicze,

Wizz Air przewiózł 25 milionów pasażerów z lotniska Katowice Airport

25.7.23 mm 0 Comments

 Wizz Air przewiózł 25 milionów pasażerów z lotniska Katowice Airport. Ten wyjątkowy moment jest przykładem zaangażowania linii w zapewnienie wysokiej jakości, niezawodnych i niskokosztowych podróży pasażerom Katowic i regionu Śląska.


Od momentu pierwszego lotu Wizz Air z Katowic w 2004 roku, linia jest stale zaangażowana w umożliwianie niskokosztowych podróży pasażerom, a także wspieranie wzrostu gospodarczego w regionie. W bazie na lotnisku Katowice Airport linia Wizz Air posiada obecnie sześć samolotów typu Airbus i tym samym jest największym operatorem na lotnisku.
Wizz Air oferuje z Katowic 34 połączenia do 20 krajów, w tym takie miejsca docelowe jak Abu Zabi, Ateny, Burgas, Castellon, Kopenhaga, Fuerteventura, Ibiza, Malta, Palma de Mallorca i wiele innych. 
 
Koncentracja na oferowaniu konkurencyjnych taryf, doskonałej obsługi na pokładzie i rozwijającej się siatki połączeń zapewniła Wizz Air zaufanie i lojalność milionów pasażerów..
25 milionów pasażerów w Porcie Lotniczym Katowice pokazuje silną więź między Wizz Air, a społecznością regionu.Ulepszając swoją działalność i inwestując w nowoczesne, paliwooszczędne samoloty, Wizz Air jest w stanie zaoferować bogatę siatkę połączeń, łączącą Katowice z wieloma miejscami docelowymi w Europie i poza nią.
 
Wizz Air jest dumny z tego, że znajduje się na czele zrównoważonego lotnictwa i aktywnie przyczynia się do zmniejszania jego wpływu na środowisko. Posiadając jedną z najmłodszych i najbardziej oszczędnych flot w branży, linia lotnicza nadal inwestuje w samoloty Airbus A320neo i A321neo nowej generacji. Te najnowocześniejsze samoloty nie tylko zapewniają doskonałe wrażenia z podróży, ale także pomagają zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, poziom hałasu i zużycie paliwa.
 
- Z radością świętujemy 25 mln pasażera linii lotniczej Wizz Air w Katowice Airport. Nasza dobra współpraca trwa od 2004 roku, więc w przyszłym roku świętować będziemy dwudziestolecie naszej biznesowej relacji. Warto podkreślić, że to właśnie w Pyrzowicach Wizz Air otworzył swoją pierwszą bazę i stąd wykonał pierwszy w swojej historii komercyjny rejs. Linia od wielu lat jest ważnym przewoźnikiem w Katowice Airport, ma znaczący udział w całości ruchu i jest dużym pracodawcą. W najbliższych latach liczmy na dużą ekspansję Wizz Air na pyrzowickim lotnisku – mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.
 
- Jesteśmy zaszczyceni, że osiągnęliśmy kamień milowy, jakim jest przewiezienie 25 milionów pasażerów do/z lotniska w Katowicach. Osiągnięcie to odzwierciedla nasze zaangażowanie w zapewnianie niskokosztowych możliwości podróżowania i doskonałej obsługi naszych cenionych klientów. Niezmiennie dążymy do rozbudowy naszej siatki połączeń, ulepszania naszych operacji i wyznaczania nowych wzorców w branży lotniczej - powiedziała Zsuzsa Trubek, menedżerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


0 comments: