Air Transport Awards,

Wizz Air z nagrodą linii lotniczej roku

22.3.23 mm 0 Comments

Linia Wizz Air została wybrana linią lotniczą roku w konkursie Air Transport Awards. Nagrodę odebrał József Váradi, dyrektor generalny grupy Wizz Air, podczas uroczystej gali w Montrealu, która odbyła się obok Sympozjum Transportu Lotniczego 2023 z udziałem liderów branży.

 

Air Transport Awards to międzynarodowe wyróżnienia branży transportu lotniczego, które są wyrazem uznania dla doskonałości i osiągnięć sektora lotniczego. Coroczne nagrody przyznawane są organizacjom, firmom i liderom branży transportu lotniczego.
 
József Váradi, dyrektor generalny grupy Wizz Air, powiedział: 
- Jestem wdzięczny że mogę przyjąć nagrodę dla linii lotniczej roku w imieniu całego zespołu Wizz Air. Wizz Air to jedna z najszybciej rozwijających się i najbardziej ekologicznych linii lotniczych na świecie. Zapewniamy naszym klientom doskonałe usługi w najniższych możliwych cenach w siatce połączeń WIZZ obejmującej 1000 tras w 55 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Ta nagroda jest wyrazem uznania dla nieustannych wysiłków zespołu naszych 8000 pracowników, aby latanie stało się dostępne dla każdego.
0 comments: