Berlin,

Berlin. Najpiękniejsze Jarmarki Świąteczne nad Szprewą

18.11.22 mm 0 Comments

Jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie, usytuowany bezpośrednio nad Szprewą, jest dla odwiedzających wyjątkowym  świątecznym przeżyciem. Obok rzeki ustawiono mnóstwo urokliwych chat, pełnych typowych bożonarodzeniowych przysmaków. Jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie będzie trwał od 24 listopada do 23 grudnia 2022 r.

Jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie będzie trwał od 24 listopada do 23 grudnia 2022

 

Z przytulnych miejsc do siedzenia można podziwiać widok na zimową Szprewę i Oberbaumbrücke pod grzanymi grzybami. Ogniska i beczki z ogniem tworzą świąteczno-romantyczną atmosferę. Jeśli masz ochotę, możesz spróbować swoich sił w curlingu lub przybić pień drzewa. To idealny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub współpracownikami, aby wprowadzić się w świąteczny nastrój.
Wszystkie napoje bezalkoholowe, piwo, wino, wino musujące, grzane wino, poncz i gorąca czekolada są wliczone w cenę biletu na jarmarku bożonarodzeniowym nad Szprewą. Za dodatkową opłatą można zamówić drinki. Serwowane są też typowe specjały jarmarku bożonarodzeniowego, jak kiełbasa, steki z karkówki, szpecle z gulaszem lub serem, precle, patelnia z pieczarkami czy chilli con carne. Do wyboru fińska bagietka z łososiem flambirowanym z sosem chrzanowo-koperkowym lub Pulled Christmas Pork Burger z musztardą i czerwoną kapustą. Dla wielbicieli słodkości w ofercie są naleśniki, gofry, knedle twarogowe, prażone migdały i owoce w czekoladzie.

 

0 comments: