Abu Dhabi,

Wizz Air Abu Dhabi leci na Malediwy

4.10.22 mm 0 Comments

Wizz Air Abu Dhabi uruchamia nowe połączenie do Male na wyspach Malediwach. Trasa będzie obsługiwana cztery razy w tygodniu w październiku, w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę. Zwiększy się do sześciu razy w tygodniu w listopadzie i będzie obsługiwana codziennie od grudnia. 


Uruchomienie nowego połączenia będzie obsługiwane przez piąty samolot typu Airbus A321neo, który niedawno dołączył do floty.
Malediwy od dawna są ulubionym miejscem podróżnych ze względu na idealne położenie, czyste, białe, piaszczyste plaże i kolorowe rafy. Szczycące się niezliczonymi lagunami, palmami kokosowymi i pięknymi rafami Malediwy, składają się z około 1200 małych wysp koralowych i ławic piaskowych, zapewniając poznawanie życia na wyspie z dala od codzienności.
Dla tych, którzy chcą odkryć romantyzm wysp Malediwów, nowe połączenie jest doskonałą okazją na niskokosztowe opcje podróży zarówno w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak i dla pasażerów przesiadających się z Europy Środkowej i Wschodniej za pośrednictwem siatki połączeń Wizz Air.
 
- Malediwy oferując idealną ucieczkę na relaks i odkrywanie siebie są popularnym celem podróży. Zgodnie z naszym zobowiązaniem do oferowania klientom niskokosztowych podróży, cieszymy się, że dajemy możliwość lotów do tego tropikalnego raju, odblokowując nowe możliwości nie tylko dla pasażerów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale także dla przesiadających się. Nowa trasa będzie obsługiwana przez piaty samolot Airbus A321neo, który niedawno został dodany do naszej nowej floty i oferuje najniższe spalanie paliwa, emisje i hałas - powiedział Michael Berlouis, dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi.

Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com oraz przez aplikację mobilną .


0 comments: