DEF,

Dubai Esports Festival (DEF) , ekscytujące wydarzenie e-sportowe i gamingowe na Bliskim Wschodzie

11.10.22 mm 0 Comments

DEF 2022 zapowiada się jako najbardziej ekscytujące wydarzenie e-sportowe i gamingowe na Bliskim Wschodzie. Przez dwa tygodnie w Dubaju odbędą się ekscytujące wydarzenia i atrakcje, w których wezmą udział czołowi gracze, e-sportowi liderzy i entuzjaści popkultury z całego świata. Dubai Esports Festival (DEF) odbędzie się w dniach 9-20 listopada 2022 roku pod patronatem szejka Ahmeda ibn Muhammada ibn Raszida Al Maktuma, przewodniczącego Dubai Media Council.


Organizatorami są Dubajskie Biuro ds. Festiwali i Handlu Detalicznego (DFRE) oraz VSPN – globalny lider w dziedzinie e-sportu. Dubai Esports Festival będzie pierwszym międzynarodowym wydarzeniem rozrywkowym, które odbędzie się w Dubai Exhibition Centre (DEC) po ogromnym sukcesie Expo 2020.

DEF 2022 zapowiada się być najbardziej ekscytującym wydarzeniem e-sportowym i gamingowym na Bliskim Wschodzie, co tylko potwierdza pozycję Dubaju jako centrum innowacji, technologii i przedsiębiorczości. Festiwal potrwa dwa tygodnie, podczas których nie zabraknie wydarzeń na żywo i wielu innych atrakcji. Do najbardziej wyczekiwanych należy PUBG Global Championship 2022, GameExpo, PopconME, Initiate Summit, a także turnieje regionalne, turniej szkolny oraz koncert na żywo. W mieście będą również odbywać się różne akcje promocyjne, gdzie będą dostępne najnowsze gry i gadżety.

W wydarzeniu wezmą udział najlepsi na świecie gracze, deweloperzy, twórcy i artyści, dzięki czemu fani e-sportu będą mieli wyjątkową okazję do spotkań z gwiazdami ze świata gamingu i liderami branży. Dubai Esports Festival stworzy platformę dla inwestorów, przedsiębiorców i graczy międzynarodowych, aby również oni mogli poczuć tętniącą życiem atmosferę festiwalu. W ramach DEF odbędzie się również szereg towarzyszących imprez lifestylowych i popkulturowych, które zostały przygotowane z myślą o rodzinach i dzieciach.

Kluczowe daty i szczegóły wydarzeń, na które gracze i fani powinni zwrócić uwagę, to:

PUBG Global Championship
W odbywających się w dniach 1 - 20 listopada PUBG Global Championship (PGC) zmierzą się 32 drużyny z czterech regionów o nagrodę w wysokości ponad 2 milionów dolarów i upragniony tytuł mistrza PGC.

Initiate Summit
Initiate Summit, odbywająca się w dniach 9-11 listopada, to platforma spotkań B2B połączona z dwudniowym programem rozmów z ponad 40. liderami branży. Prezentacja zapewni ponad 200 uczestnikom wgląd w najnowsze światowe trendy w e-sporcie oraz podkreśli kluczowe możliwości inwestycyjne.

GameExpo
GameExpo jest platformą dla fanów do interakcji działającą w dniach 10-13 listopada. Fani mogą oglądać ekscytujące turnieje e-sportowe na żywo, a także spotykać się i rywalizować ze swoimi idolami gier w Dubai Gaming Zone. Strefa Retro Games zaoferuje fanom nostalgiczny powrót do przeszłości dzięki wyjątkowej i rzadkiej rozrywce w stylu vintage. Dedykowany Streamer Hub umożliwia streamerom gier i osobom z mediów społecznościowych transmisję na żywo treści i wydarzeń podczas Festiwalu.

Turnieje regionalne

Podczas festiwalu odbędą się również dwa turnieje: turniej gier mobilnych (12 - 13 listopada) i turniej konsolowy (19 - 20 listopada), przeznaczone dla graczy w każdym wieku z regionu MENA.

Turniej szkolny
Współpracując ze szkołami z Dubaju, szkolny turniej odbędzie się 10 listopada, gdy młodzi gracze zakwalifikują się w klasie, a finaliści będą rywalizować ze sobą na żywo na scenie podczas festiwalu.

DEF 2022 jest przeznaczony dla graczy, rodzin, przyjaciół, miłośników sztuki i muzyki oraz profesjonalistów z branży i ekspertów e-sportowych, w celu zjednoczenia i rozwoju społeczności graczy i e-sportu w Dubaju i regionie. Festiwal ma też zwiększyć świadomość i zrozumienie wartości gier wideo, a także zachęcić następne pokolenie do rozważenia e-sportu i gier jako przyszłego zawodu.

Aby uzyskać więcej informacji lub kupić bilety na wydarzenia odbywające się w DEF 2022, odwiedź www.dubaiesportsfestival.com. Więcej informacji na temat biletów ma zostać ogłoszone w październiku.
0 comments: