Airbus A320,

Wizz Air dodaje 4. samolot do bazy w Krakowie

2.8.22 mm 0 Comments

Wizz Air dodaje kolejny samolot do swojej bazy w Krakowie. Czwarty samolot z rodziny Airbus A320 pozwoli na realizację tras z krakowskiej siatki połączeń WIZZ.


Pasażerowie Wizz Air mogą podróżować z Kraków Airport im. Jana Pawła II m. in. do takich ciekawych miejsc jak: Abu Zabi, Burgas, Split, Larnaka, Santorini, Barcelona czy Mediolan. Bilety na wszystkie loty z Krakowa są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub za pśrednictwem aplikacji mobilnej.
 
Kolejny samolot z rodziny Airbus A321neo zasili flotę krakowskiej bazy z której Wizz Air łącznie realizuje 27 połączeń do 16 krajów.
Samolot typu Airbus, który dołącza do floty Wizz Air w Krakowie, wykorzystuje najnowsze technologie i oferuje znaczące korzyści dla środowiska, przy prawie 50% redukcji emisji hałasu, 20% redukcji zużycia paliwa i 50% redukcji emisji tlenków azotu. Ultranowoczesna i wydajna flota samolotów Wizz Air jest jedną z najmłodszych na świecie, ze średnią wieku 4,74 lat, a nowy samolot umacnia pozycję Wizz Air jako jednej z najbardziej ekologicznych linii lotniczych.
 
Dodanie 4. samolotu do bazy w Krakowie to stworzenie kolejnych miejsc pracy bezpośrednio w linii oraz w branżach pokrewnych. Wizz Air stale rekrutuje kandydatów do bazy w Krakowie. Najbliższe spotkania odbędą się 04 i 18 sierpnia 2022r. Więcej informacji znajduje się tutaj: REKRUTACJA KRAKÓW
Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziala - Dodając kolejny samolot do naszej bazy w Krakowie, podkreślamy wieloletnie zaangażowanie w działalność w Krakowie i Polsce. Staly rozwoj to jeszcze więcej możliwości podróżowania dla naszych klientów. Obecnie pasażerowie z Krakowa mają do wyboru 27 tras do 16 krajów i jesteśmy przekonani, że dogodny rozkład lotów WIZZ oraz stale rozwijająca się siatka połączeń i szeroki wybór opcji pozwalających dostosować podróż do swoich potrzeb pomoże naszym pasażerom wyruszyć w podróż marzeń. Abu Zabi, Burgas, Lyon, Kutaisi, Reykjavik, Santorini czy Split to tylko niektóre z miejsc do których mogą polecieć pasażerowie z Krakowa. Bilety na wszystkie loty z Krakowa są już dostępne w sprzedaży na wizzair.com lub za pśrednictwem aplikacji mobilnej.

0 comments: